KARIBIAN DESCANSO

Materac ADDRESS COOLER KARIBIAN DESCANSO piankowy

3 817,00 zł

Komfortowy materac Address Cooler Karibian Descanso wyposażony w chłodzący materiał Cooler. Wielowarstwowy wkład zapewnia najwyższy poziom wygody w trakcie snu i odpoczynku.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Przestronny materac Address Cooler Karibian Descanso świetnie sprawdzi się w każdej domowej sypialni. Podstawą odpowiedniej regeneracji organizmu jest higieniczny i spokojny sen. Dzięki modelowi Address Cooler odpoczynek stanie się nie tylko odprężający, ale również prozdrowotny. Podstawę materaca stanowią wysokiej jakości pianki, które w połączeniu zapewniają użytkownikowi niezbędne wytchnienie w wolnym czasie. Za sprawą pianki Memory Therm materac idealnie dopasowuje się do każdej części ciała osoby śpiącej, tworząc wrażenie delikatnego otulenia. Pianka Super Soft dba z kolei o odpowiednią miękkość materaca, gwarantując przyjemne otulenie użytkownika. Pianka HR natomiast spełnia funkcję utwardzenia materaca, zapewniając jego stabilność oraz trwałość przez lata. Wkład materaca Address Cooler Karibian Descanso został zabezpieczony nowoczesnym pokrowcem, odgrywającym rolę ochrony materaca przed nadmierną eksploatacją w trakcie codziennego użytkowania.

Pianka Memory Therm
Pianka Memory Therm: przewiewny materiał, perfekcyjnie dopasowujący się do sylwetki śpiącego. Pianka wykazuje właściwości antyalergiczne, dlatego jest bezpieczna dla osób, które zmagają się z różnego rodzaju dolegliwościami. Pianka działa wyłącznie pod wpływem temperatury ciała użytkownika, dlatego zapewnia perfekcyjne podparcie wszystkich krzywizn kręgosłupa.
Pianka Super Soft
Pianka Super Soft: solidna pianka, stworzona z najwyższej jakości komponentów. Dzięki piance materac jest odpowiednio miękki, przy jednoczesnym zachowaniu jego elastyczności przez długi czas. Materiał powoduje efekt otulenia w trakcie snu lub odpoczynku.
Pianka HR
Pianka HR: pianka o wysokim stopniu odporności, świetnie podpierająca ciało śpiącego. Poprzez gęstość na poziomie większym niż 25 kg/m³, pianka zapewnia stabilny i zdrowy odpoczynek. Pianka dodatkowo idealnie adaptuje się do sylwetki użytkownika, tym samym gwarantując wygodny sen.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 30 CM
Twardość - średni
Address Karibian Descanso - budowa
Pokrowiec Superior Stretch
Pokrowiec Superior Stretch: wykonany z wysokiej jakości komponentów, nowoczesny pokrowiec, podnoszący poziom komfortu snu. Przyjemna w dotyku struktura materiału sprawia, że odpoczynek staje się jeszcze bardziej wartościowy.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
30 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
5 stref twardości
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
30 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
5 stref twardości
KARIBIAN DESCANSO