KARIBIAN DESCANSO

Materac ELEVA KARIBIAN DESCANSO piankowy

2 337,00 zł

Ergonomiczny materac Eleva Karibian Descanso z wkładem piankowym, wzbogacony o włókna typu Hollow oraz tkaninę 3D.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac Eleva to jedna z najbardziej miękkich propozycji producenta Karibian Descanso. W jego wnętrzu znajduje się kilka rodzajów pianek i materiałów wspomagających możliwość długotrwałej eksploatacji. Jedną z warstw stanowi pianka Memory z funkcją anatomicznego dopasowania się do wszystkich krzywizn kręgosłupa użytkownika. Dzięki niej odpoczynek staje się nie tylko wygodny, ale i prozdrowotny. Pianka Super Soft dodatkowo przyjemnie otula sylwetkę użytkownika, sprawiając, że relaks na materacu Eleva Karibian Descanso stanie się najprzyjemniejszym momentem każdego dnia. Ostatnia z pianek – HR – jest za to tworzywem niezwykle odpornym na odkształcenia, dzięki któremu materac zawsze powraca do swojej pierwotnej formy, nie pozostawiając na swojej powierzchni zapadających się wgnieceń. Ekskluzywności materacowi dodają stylowe jednolite tłoczenia na pokrowcu. Ponadto jego miękka w dotyku struktura znacznie zwiększa poziom wygody w trakcie odpoczynku.

Pianka Memory Therm
Pianka Memory Therm: materiał doskonale dopasowuje się do sylwetki śpiącej osoby, zapewniając jej wysoki poziom komfortu. Pianka jest antyalergiczna, dlatego będzie bezpieczna dla osób z różnymi dolegliwościami alergicznymi. Reaguje ona wyłącznie na temperaturę ciała użytkownika, gwarantując idealne podparcie dla wszystkich krzywizn kręgosłupa.
Pianka Super Soft
Pianka Super Soft: trwała pianka wykonana z najwyższej klasy składników tworzy solidną konstrukcję. Dzięki temu materac jest odpowiednio miękki i jednocześnie zachowuje swoją elastyczność przez długie lata. Materiał ten zapewnia efekt otulenia podczas snu lub relaksu.
Pianka HR
Pianka HR: charakteryzuje się wysoką odpornością i doskonale podpiera ciało podczas snu. Dzięki swojej gęstości, przekraczającej 25 kg/m³, zapewnia stabilne i zdrowe miejsce do relaksu. Co więcej, pianka świetnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika, gwarantując komfortowy sen.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Twardość - miękki
Eleva Karibian Descanso - budowa
Pokrowiec Stretch
Pokrowiec Stretch: został stworzony przy zastosowaniu solidnych materiałów po to, aby podnieść poziom komfortu podczas snu. Jego struktura jest przyjemna w dotyku, co sprawia, że wypoczynek staje się jeszcze bardziej luksusowy i wartościowy.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
24 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
24 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
KARIBIAN DESCANSO