PAN MATERAC

Materac NEW JERSEY PAN MATERAC hybrydowy

3 590,00 zł

Komfortowy materac New Jersey z systemem sprężyn kieszeniowych, dopasowujący się do kształtów sylwetki.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Materac New Jersey marki Pan Materac to wyjątkowe połączenie innowacyjnych technologii i najwyższej jakości materiałów. Materac został zaprojektowany z dbałością o każdy detal, aby zagwarantować idealne dopasowanie do sylwetki użytkownika oraz optymalne warunki do regeneracji, niezależnie od preferowanej pozycji spania. Dzięki starannie dobranym komponentom oferuje niezwykle komfortowy i zdrowy sen. Jednostronna konstrukcja materaca z dodatkowym pillow topperem zapewnia miękkość. Wewnątrz materaca znajdują się zaawansowane technologicznie warstwy. Pianka AF D50 Hyper zwiększa przepuszczalność powietrza, co pomaga utrzymać odpowiednią temperaturę podczas snu. Redukuje również punkty nacisku i daje relaksujące uczucie otulenia. Pianka wysokoelastyczna Hyper D26, charakteryzująca się wyjątkową elastycznością, idealnie dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała. System sprężyn kieszeniowych, zastosowany w materacu New Jersey, gwarantuje idealne podparcie dla kręgosłupa. Każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszeni, co pozwala na indywidualną reakcję na nacisk. Materac New Jersey marki Pan Materac to synonim luksusu i wygody, zapewniający zdrowy i regenerujący sen każdej nocy.

Pianka AF D50 Hyper
Pianka AF D50 Hyper: zapewnia wyjątkowe dopasowanie i wsparcie. Jej moletowana powierzchnia zwiększa przepuszczalność powietrza i cyrkulację, co pomaga utrzymać odpowiednią temperaturę podczas snu.
Pianka wysokoelastyczna D18
Pianka wysokoelastyczna Hyper D26: wysoka elastyczność sprawia, że doskonale dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała, oferując jednocześnie wsparcie i miękkość. Zwiększa komfort snu, pomagając w utrzymaniu właściwej postawy podczas odpoczynku, co przyczynia się do lepszej jakości snu.
Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: zaawansowany system sprężyn kieszeniowych. Każda z nich jest umieszczona w osobnej kieszeni. Sprężyny działają niezależnie od siebie, co minimalizuje przenoszenie ruchów i zapewnia spokojny sen, szczególnie w przypadku par.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 27,5 CM
Twardość - średni
Materac New Jersey Pan Materac - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: wykonany z miękkiej dzianiny. Posiada właściwości antyalergiczne. Tkanina jest przyjemna w dotyku, co znacząco podnosi komfort użytkowania. Umożliwia swobodny przepływ powietrza, wpływając na higienę snu.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
27,5 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
hybrydowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Pan Materac
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
jednostronny
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
27,5 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
hybrydowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Pan Materac
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
jednostronny
PAN MATERAC