Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Materac SPLANDID COMFORT Mollyflex piankowy Zobacz większe

Materac SPLENDID COMFORT Mollyflex piankowy

Nowy produkt

MOLLYFLEX

Medyczny materac Splendid Comfort w eleganckim pokrowcu SilverSafe.

Więcej szczegółów

Promocja
Mollyflex

2 592,00 zł

-20%

3 240,00 zł


Więcej informacji

Materac Splendid Comfort od włoskiego producenta Mollyflex. Jest to medyczny model, w którym wykorzystano materiały najwyższej jakości, dzięki którym sen jest zdrowy i relaksujący. Rdzeń materaca stanowią dwie pianki, których właściwości są gwarancją prawidłowego podparcia ciała na całej długości, niezależnie od pozycji podczas odpoczynku. Dodatkowo powierzchnia materaca rozkłada punktowo nacisk co przekłada się na rozluźnienie mięśni w trakcie snu. W efekcie, rano wstaniemy wypoczęci i zrelaksowani. Do materaca dołączony został specjalny topper w celu zwiększenie wysokości materaca. Topper znajduję się pomiędzy wkładem materaca, a pokrowcem i w każdej chwili można go wyciągnąć. Materac Splendid Comfort dostępny jest w antyalergicznym pokrowcu, w tkaninie którego zawarte zostały włókna węglowe oraz srebro, które odpowiedzialne są za eliminację ładunków elektrostatycznych na naszym ciele oraz ochronę przed gromadzeniem i rozwojem bakterii i grzybów. Jest to produkt polecany alergikom. Dodatkowo pokrowiec posiada właściwości zapewniające odpowiednią regulację temperatury podczas snu. Właściwości te udało się uzyskać w wyniku wykorzystania nowoczesnej pianki I-fo@m z żelowymi kapsułkami PCM. Materac posiada liczne certyfikaty potwierdzające jakość materiałów oraz właściwości medyczne. Dodatkowo producent nałożył aż 10-cio letnią gwarancję na wkład materaca, co również świadczy o wieloletniej trwałości produktu.

Pianka Viscofoam Pneumatic
Pianka Viscofoam Pneumatic: warstwa komfortowa w materacu Splendid Comfort. Materiał wpływa na redukcję nacisków i naprężeń powstających w trakcie nocy. Nacisk rozkładany jest równomiernie na całej powierzchni co przekłada się na wygodny i komfortowy odpoczynek.
pianka wysokoelastyczna Polilattex
Pianka Polilattex: pianka o podwyższonej gęstości w porównaniu z innymi piankami wysokoelastycznymi. Materiał ten wpływa na sztywność i stabilność całego materaca, dzięki czemu zapewnia prawidłowe podparcie kręgosłupa na całej długości. Podczas produkcji pianki nie wykorzystuje się substancji szkodliwych.
podkreślnik

Budowa

Materac Splendid Comfort budowaWysokość:

Wysokość w pokrowcu: ok. 32 cm
wysokość


Pokrowiec:

Pokrowiec SilverSafe
Pokrowiec SilverSafe: w tkaninie pokrowca zawarte zostały specjalne włókna srebra, których właściwości zapewniają wysoką higieniczność. Doskonale eliminują z powierzchni bakterie, roztocza i grzyby, dzięki czemu zachowane zostaje czyste środowisko snu. Dodatkowo w wypełnieniu pokrowca zastosowano przewiewną piankę Polygel, której zadaniem jest odprowadzanie nadmiaru wilgoci oraz piankę visco I-Fo@m, która wpływa na regulację temperatury podczas snu.
podkreślnik


Twardość:

twardośćMaterac jednostronny
Materac jednostronny
Materac należy użytkować po jednej stronie.

do stelaży regulowanych
Do stelaży regulowanych
Materaca doskonale współgra ze stelażami regulowanymi.

pokrowiec do prania
Pokrowiec do prania
Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze nie wyższej niż 30 st.C.

Produkt medyczny
Produkt medyczny.
Model o właściwościach medycznych zapewniający prawidłowe podparcie kręgosłupa na całej długości.

produkt antyalergiczny
Antyalergiczny
Materiały wykorzystane przy produkcji materaca są w pełni bezpieczne dla alergików.

Gwarancja 10 lat
Gwarancja
Wkład materaca objęty został gwarancją na 10 lat, natomiast pokrowiec na okres 2 lat.
Certyfikat OEKO-TEX Standard 100
OEKO-TEX Standard 100
Certyfikat potwierdzający bezpieczeństwo od substancji szkodliwych.
podkreslnik

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Produkty powiązane