Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Obniżka
  • Nowy
-170,00 zł
Promocja
SEMBELLA
Nowość

Materac SMART TWIST SEMBELLA piankowy

719,00 zł 549,00 zł

Materac Smart Twist z wypełnieniem piankowym i zdejmowanym pokrowcu w zestawie.

Rozmiar:
Dostępny do 4 tygodni
Ilość:

Materac Smart Twist o dwóch stronach z odmiennym stopniem twardości idealnie podpiera oraz odpręża kręgosłup. Dzięki zastosowaniu aż 7 stref twardości ciało użytkownika staje się odpowiednio zabezpieczone przed zapadaniem w materacu czy zbytnim wygięciem strategicznych miejsc kręgosłupa. Poprzez możliwość wyboru jednej ze stref twardości można perfekcyjnie dopasować materac do swoich preferencji lub potrzeb osoby, która będzie z niego korzystać. Poliuretanową piankę wyposażono w odpowiedniej wielkości kanaliki wentylujące, dlatego w materacu odbywa się właściwa cyrkulacja powietrza. To z kolei tworzy barierę dla powstawania roztoczy czy zagnieżdżania się kurzu w materacu. Materac Smart Twist szczególnie poleca się starszym dzieciom oraz młodzieży, ze względu na jego antyalergiczne oraz sprężyste właściwości. Dodatkowo pokrowiec jest zdejmowany, co znacznie ułatwia dbanie o najwyższy poziom higieny snu. Mianowicie można prać go w maksymalnej temperaturze 60 st.C, aby regularnie pozbywać się niechcianych bakterii.

Pianka poliuretanowa
Pianka poliuretanowa: pianka o właściwościach antyalergicznych, zapewniająca najwyższy poziom komfortu korzystania z materaca. Odporna na wgniecenia oraz odkształcenia. Pianka umożliwia odpowiednią cyrkulację powietrza, dlatego w materacu, przy odpowiedniej pielęgnacji, nie zagnieżdżają się kurz, roztocza, a także inne szkodliwe drobnoustroje.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 16 CM
Twardość - średni
Materac Smart Twist - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: zdejmowany pokrowiec przeznaczony do prania w pralce znacznie ułatwia dbanie o poziom higieny materaca. Jednak należy pamiętać, że temperatura nie powinna przekraczać 60 st. C. Pokrowiec wyposażono w rozpinany zamek, dlatego z łatwością można go zdjąć i po czyszczeniu założyć. Ma on właściwości antyalergiczne, dlatego świetnie nadaje się dla starszych dzieci oraz młodzieży.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
16 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
miękki/średni
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Status medyczny:
nie
Producent:
Sembella
Promocja
SEMBELLA
Nowość