Materac Lavender Duo Materasso
  • Materac Lavender Duo Materasso
MATERASSO

Materac LAVENDER DUO MATERASSO piankowy

1 888,00 zł
Nowy produkt

Materac Lavender Duo Materasso należy do grupy produktów piankowych o średniej twardości.

Rozmiar:
Pokrowce:
Dostępny do 10-15 dni roboczych
Ilość:

Model Lavender Duo wykonany jest z połączenia dwóch rodzajów pianek, produkowanych w nowoczesnej technologii. Pianka Lavender, która stanowi podstawę wypełnienia, posiada dużą wytrzymałość na odkształcenia oraz wysokie parametry elastyczności, które odpowiadają za prawidłowe podtrzymanie ciała, na całej powierzchni materaca. Przy produkcji tego materiału wykorzystano ekologiczne komponenty, które są gwarancją bezpieczeństwa. W strukturze pianki umieszczono naturalny olejek lawendowy, który działa kojąco na zmysły oraz wspomaga układ krążenia. Zapach lawendy działa również odstraszająco na insekty oraz ogranicza rozwój roztoczy. Pomiędzy dwoma warstwami tworzywa Lavender umieszczono bakteriobójczą piankę Antibacterial. Właściwości tego materiału hamują namnażanie się bakterii oraz zmniejszają pojawienie się pleśni. Materac posiada zdejmowany pokrowiec Carbon. Materac ma wysokość 24 cm.

Pianka Lavender
Pianka Lavender: materiał wykonany z bezpiecznych, ekologicznych składników. Pianka, pod wpływem temperatury ciała uwalnia aromat zawarty w olejku lawendowym, który koi nerwy i wspomaga krążenie krwi. Esencja z lawendy zapewnia otoczenie pozbawione roztoczy oraz pleśni.
Pianka Antibacterial
Pianka Antibacterial: tworzywo zawiera specjalny leczniczy preparat Sani-Tized, który skutecznie ogranicza rozwój pleśni, grzybów i bakterii. Materiał zapewnia higienicznie czyste wnętrze materaca na wiele lat.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Twardość - średni-twardy
Lavender Duo - budowa
Pokrowiec Carbon
Pokrowiec Carbon: wysokiej jakości pokrowiec z włóknami węglowymi w tkaninie. Pokrowiec wyposażony w specjalny pas wentylacyjny, który usprawnia przepływ powietrza we wnętrzu materaca. Pokrowiec Carbon nadaje się do prania w warunkach domowych w 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
24 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni/twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
24 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni/twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
Informacje dodatkowe:
dwustronny
MATERASSO