Materac Beast Lavender Materasso
  • Materac Beast Lavender Materasso
MATERASSO

Materac BEAST LAVENDER MATERASSO piankowy

3 026,00 zł

Komfortowy materac Beast Lavender w zdejmowanym pokrowcu Biorytmic.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowce:
Dostępny do 10-15 dni roboczych
Ilość:

Innowacyjny materac z najnowszej kolekcji producenta Materasso. Materac Beast Lavender to model przeznaczony dla osób, które oczekują odpowiedniej regeneracji po wyczerpującym, pełnym aktywności fizycznej dniu. Materac zaprojektowany został tak, aby zapewnić odpowiednie podparcie osobie o dużej masie ciała, nawet do 180 kg. Wkład materaca tworzy kombinacja wysokiej jakości pianek, które zapewniają niezwykle komfortowe warunki podczas snu, umożliwiające odpowiednią regenerację. Impregnowanie pianek naturalnymi olejkami eterycznymi z lawendy i kwiatów Neroli wpływa na regenerację organizmu, niweluje napięcia w układzie nerwowym oraz działa kojąco na umysł. Jakość i trwałość materaca Beast Lavender potwierdza aż 10-letnia gwarancja na wkład materaca.

Pianka Greengel
Pianka Greengel: nowoczesna pianka wysokoelastyczna o niezwykłych właściwościach wentylacyjnych, dzięki którym skutecznie chroni przed przegrzaniem organizmu podczas gorących letnich nocy, zapewniając sen w komfortowych warunkach.
Pianka Neroli
Pianka Neroli: tworzy stabilne podparcie dla kręgosłupa, zapewniając odpowiednie podparcie na całej długości. Nie wywiera nacisku, skutecznie zapobiega drętwieniu kończyn oraz wpływa na rozluźnienie mięśni podczas snu.
Lavender
Pianka Lavender: wykonana z ekologicznych komponentów pianka o zwiększonej wytrzymałości na odkształcenia gwarantuje wygodny i bezpieczny sen. Naturalny olejek lawendowy, który zawarty został w piance, redukuje niebezpieczne dla człowieka alergeny, roztocza i pleśń oraz pozytywnie wpływa na układ nerwowy, oddechowy i krążenia.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 cm
Twardość - średni-twardy
Beast Lavender - budowa
Pokrowiec Biorytmic
Pokrowiec Biorytmic: pokrowiec wykonany z naturalnych włókien pochodzenia roślinnego, w których zawarte zostały minerały stosowane w chińskiej medycynie ludowej. Minerały te wpływają na poprawę przepływu energii, dzięki czemu osoba śpiąca na materacu wyposażonym w pokrowiec Biorytmic odczuwa znaczny spadek poziomu stresu oraz poprawę samopoczucia podczas całego dnia. Pokrowiec należy prać w temperaturze do 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
23 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni/twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
23 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni/twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
MATERASSO