KARIBIAN DESCANSO

Materac CORAL BROWN KARIBIAN DESCANSO piankowy

2 279,00 zł

Komfortowy materac Coral Brown Karibian Descanso w eleganckim pokrowcu.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac Coral Brown Karibian Descanso to materac dla wymagających użytkowników – stworzony z wysokiej jakości materiałów, zapewniający komfortowy sen dzięki anatomicznemu ułożeniu ciała i wyróżniający się atrakcyjnym designem. Zastosowanie zaawansowanych technologicznie materiałów sprawia, że podłoże do spania wykazuje wysoką odporność na powstawanie wgłębień. Współdziałające ze sobą różne warstwy pianek pozwalają na równomierne rozłożenie ciężaru ciała na powierzchni materaca, gwarantując optymalne podparcie sylwetki, odciążając kręgosłup i kształtując jego prawidłowe ułożenie. Materac Karibian Descanso łatwo poddaje się oddziaływaniu siły nacisku i temperatury organizmu, dopasowując się do anatomicznych krzywizn, w efekcie czego użytkownik otrzymuje ergonomiczne warunki odpoczynku sprzyjające regeneracji. Pokrowiec zaprojektowany został z uwzględnieniem najbardziej aktualnych trendów oraz z troską o każdy najmniejszy detal, dzięki czemu znakomicie wpisuje się we współczesne aranżacje sypialni.

Pianka Memory Therm
Pianka Memory Therm: termoaktywna pianka o gęstości 50 kg/m3 posiadająca wyjątkowe właściwości adaptacyjne pod wpływem ciepła ciała, a także siły jego nacisku. Po ustaniu oddziaływania tych czynników powraca do swojego pierwotnego kształtu. Jest przewiewna, hipoalergiczna i przyjazna dla środowiska.
Pianka Super Soft: pianka zastosowana w wierzchniej warstwie materaca, która odpowiada za odczucie komfortu i przyjemności sypiania na puszystej powierzchni.
Pianka HR
Pianka HR: pianka o gęstości 28 kg/m3 cechująca się dużą elastycznością i trwałością. Zapewnia dobre podparcie sylwetki. Przepuszcza powietrze, co pomaga utrzymać higieniczne warunki snu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Twardość - średni
Coral Brown Karibian Descanso - budowa
Pokrowiec Superior Stretch
Pokrowiec Superior Stretch: wykonany z wytrzymałej tkaniny o gęstym splocie włókien, którą jednocześnie cechuje rozciągliwość i zdolność powrotu do swojego pierwotnego kształtu. Uwagę przyciąga eleganckie wzornictwo i kolorystyka, które pozwolą uzyskać efektowny wystrój sypialni.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
26 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
26 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
KARIBIAN DESCANSO