Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Promocja
MAGNIFLEX
Gratis

Materac MAGNISTRETCH 10 MAGNIFLEX piankowy

4 995,00 zł

Materac Magnistretch 10 o średniej twardości w zdejmowanym pokrowcu z dodatkową warstwą pianki z pamięcią kształtu.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Materac Magnistretch 10 to materac średnio miękki z wysoką warstwą pianki termoelastycznej, co zwiększa komfort użytkowania i wygodę wypoczynku. Konstrukcja materaca to połączenie pianek zimnych (pianek Eliosoft z opatentowanym rdzeniem Stretch oraz pianki Elioform) z hipoalergicznym supermiękkim włóknem oraz zdejmowaną wiskozową powłoką, która posiada wszytą warstwę pianki termoelastycznej Memoform, dla maksymalizacji komfortu. Materac Magnistretch 10 to jednak nie tylko dobre wsparcie kręgosłupa i wygoda, ale również korzystny wpływ na dolegliwości zdrowotne, takie jak bóle mięśni pleców czy odcinków kręgosłupa. Jest to zasługą unikalnego systemu rehabilitacji i aktywnej regeneracji ciała. Dzięki temu kręgosłup jest delikatnie rozciągany do pozycji pierwotnej, bez względu na ułożenie.

Pianka Elioform
Pianka Elioform: zimna pianka stosowana w materacach producenta Magniflex. Zapewnia stabilne podparcie ciała, stabilność całego materaca oraz trwałość i wytrzymałość na odkształcenia, zachowuje swoje właściwości przez długie lata. Wyróżnia się również wysoką higieną pracy. Skutecznie zapobiega gromadzeniu i namnażaniu alergenów.
Pianka Pianka Eliosoft
Pianka Eliosoft: elastyczna pianka poliuretanowa o spieniana do określonej gęstości. Jest to oddychający i doskonale wchłaniający wilgoć materiał, który obok wysokiej higieniczności zapewnia stabilne podparcie ciała na całej długości. Cechuje się właściwościami anatomicznymi i ortopedycznymi.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Twardość - średni
Materac Magnistretch 10 Magniflex - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: pokrowiec tworzą włókna wiskozy oraz wyjątkowa powłoka Outlast. Pokrowiec zapewnia swobodny przepływ świeżego powietrza do wnętrza materaca oraz reguluje temperaturę podczas snu. Gdy temperatura jest za wysoka pokrowiec pochłania ciepło, natomiast przy spadku oddaje ciepło, aby zapewni komfortowe warunku podczas snu. Pokrowiec należy prać w 30 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
25 cm
Gwarancja:
12 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Status medyczny:
tak
Producent:
Magniflex
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Promocja
MAGNIFLEX
Gratis