Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac .LOG Curem
  • Materac .LOG Curem
CUREM

Materac .LOG CUREM piankowy

4 369,00 zł
Nowy produkt

Komfortowy materac, który powstał na wskutek połączenia ze sobą trzech komfortowych pianek.

Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac .LOG CUREM piankowy Rozmiar: 80x200 3 4 369,00
Materac .LOG CUREM piankowy Rozmiar: 140x200 1 6 949,00
Materac .LOG CUREM piankowy Rozmiar: 160x200 2 7 269,00

Materac .LOG firmy Curem z pewnością docenią osoby, które preferują twardsze podłoże do snu. Produkt doskonale wspiera plecy, nogi i ramiona podczas odpoczynku. W modelu główną warstwę stanowi hybrydowa pianka Fusion, która powstała na wskutek połączenia cech pianki wysokoelstycznej oraz konwencjonalnej. Ta wytrzymała pianka posiada 7 stref twardości, a dzięki wysokiej elastyczności daje poczucie komfortu. Kolejną warstwę tworzy pianka Visco. Materiał ten reaguje na ciepło użytkownika, przez co idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Posiada również właściwości antyalergiczne. Pianka Serene tworzy kolejny poziom omawianego modelu. Gwarantuje ona doskonałe podparcie. Dodatkowo nie zmienia swojej struktury pod wpływem temperatury, zamiast tego rozprowadza ciepło wytworzone przez ludzkie ciało, przez co tworzy doskonały mikroklimat dla idealnego snu. Całość została obszyta zdejmowalnym pokrowcem Zeo Case, przy którego produkcji wykorzystano zeolity – czyli naturalne minerały, które posiadają właściwości antybakteryjne oraz niwelują nieprzyjemne zapachy. Obszycie, które zapewnia doskonałą cyrkulacją powietrza, z łatwością można zdjąć i przeznaczyć do prania wodnego w temperaturze nie wyższej niż 40 stopni Celsjusza. Całkowita wysokość wynosi ok.23 cm.
UWAGA! Produkt w niestandardowym rozmiarze 200x210 oraz 200x220 cm dostępny w terminie do 4 tygodni!

Pianka Serene
Pianka Serene: w piance zastosowano system SAT – czyli miliony mikrokapsułek połączonych ze sobą, w którym każda z kapsułek reaguje niezależnie. Bardzo dobrą zaletą produktu, jest fakt iż redukuje on nacisk generowany przez biodra i plecy. Materiał zapewnia również doskonałą cyrkulacje powietrza oraz gwarantuje odpoczynek na najwyższym poziomie komfortu.
Pianka Visco
Pianka Visco: pianka termoelastyczna, która reaguje na temperaturę ciała użytkownika, przez idealnie dopasowuje się do niego. Materiał ten, po usunięciu ciężaru powoli wraca do poprzedniego kształtu. Niewątpliwym atutem omawianej pianki są jej właściwości antyalergiczne.
Pianka Fly-Dry
Pianka Fusion: Hybrydowa piana o wysokim poziomie elastyczności, która gwarantuje komfortowy odpoczynek. Konturowe nacięcia sprawiły, że pianka została podzielona na siedem stref twardości. Warto zaznaczyć, że materiał ten powstał na wskutek połączenia cech pianek konwencjonalnych oraz wysokoelastycznych.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 cm
Twardość - twardy
LOG - budowa
Pokrowiec Zeo Case
Pokrowiec Zeo Case: pokrowiec, w którym została zamontowana taśma 3D, której zadaniem jest ulepszenie cyrkulacji powietrza oraz odprowadzanie nadmiaru ciepła. W obszyciu zastosowano również naturalne minerały, które posiadają właściwości antybakteryjne oraz niwelują przykre zapachy. Produkt przeznaczony do prania wodnego w temperaturze nie wyższej niż 40 stopni Celsjusza.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
23 cm
Twardość:
twardy
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Status medyczny:
nie
Certyfikaty:
Certyfikat szwajcarskiego Instytutu AEH
Producent:
Curem
Rated 4.93 on the scale 1 - 5 based on 73 customer reviews

Super

Kiedyś myślałam, że materace piankowe są nietrwałe i zużywają się po roku. W tym przypadku jest zupełnie inaczej. Log ma trzy warstwy pianek o różnych właściwościach, przy tym są dość gęste i trwałe. Zależało mi też na tym, żeby materac był przyjazny dla mnie w kontekście mojej alergii i muszę powiedzieć, że śpię spokojnie. Bardzo polecam!!!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Super

Nie przypuszczałam, że materac będzie tak wygodny. Nie mam póki co absolutnie nic do zarzucenia. Śpi się naprawdę bardzo wygodnie. Absolutnie mogę polecić chyba każdemu. Polecam

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Wypoczynek

Mam go jakieś 2 miesiące i na razie nie mam na co narzekać. Fajnie się na nim śpi, ma dość dobre podparcie. Ogólnie mogę bardzo polecić.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Super

Dość twardy ale przy tym naprawdę zdrowopodpierajacy kręgosłup materac. Całość jest poprostu bardzo wygodna.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

opinia

Jestem dość wymagająca osoba jeśli chodzi o materace i zależało mi na tym, żeby miał odpowiednią twardość i się nie odksztalcał. Log spełnia moje oczekiwania w 100 procentach.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
CUREM