Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac .LOG Curem
  • Materac .LOG Curem
CUREM

Materac .LOG CUREM piankowy

4 689,00 zł
Nowy produkt

Komfortowy materac .Log Curem, który powstał na wskutek połączenia ze sobą trzech komfortowych pianek.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac .LOG CUREM piankowy Rozmiar: 80x200 4 4 689,00
Materac .LOG CUREM piankowy Rozmiar: 90x200 3 5 049,00
Materac .LOG CUREM piankowy Rozmiar: 140x200 1 7 459,00
Materac .LOG CUREM piankowy Rozmiar: 160x200 1 7 799,00
Materac .LOG CUREM piankowy Rozmiar: 180x200 1 9 189,00

Materac .LOG firmy Curem z pewnością docenią osoby, które preferują twardsze podłoże do snu. Produkt doskonale wspiera plecy, nogi i ramiona podczas odpoczynku. W modelu główną warstwę stanowi hybrydowa pianka Fusion, która powstała na wskutek połączenia cech pianki wysokoelstycznej oraz konwencjonalnej. Ta wytrzymała pianka posiada 7 stref twardości, a dzięki wysokiej elastyczności daje poczucie komfortu. Kolejną warstwę tworzy pianka Visco. Materiał ten reaguje na ciepło użytkownika, przez co idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Posiada również właściwości antyalergiczne. Pianka Serene tworzy kolejny poziom omawianego modelu. Gwarantuje ona doskonałe podparcie. Dodatkowo nie zmienia swojej struktury pod wpływem temperatury, zamiast tego rozprowadza ciepło wytworzone przez ludzkie ciało, przez co tworzy doskonały mikroklimat dla idealnego snu. Całość została obszyta zdejmowalnym pokrowcem Zeo Case, przy którego produkcji wykorzystano zeolity – czyli naturalne minerały, które posiadają właściwości antybakteryjne oraz niwelują nieprzyjemne zapachy. Obszycie, które zapewnia doskonałą cyrkulacją powietrza, z łatwością można zdjąć i przeznaczyć do prania wodnego w temperaturze nie wyższej niż 40 stopni Celsjusza. Całkowita wysokość wynosi ok.23 cm.
UWAGA! Produkt w niestandardowym rozmiarze 200x210 oraz 200x220 cm dostępny w terminie do 4 tygodni!

Pianka Serene
Pianka Serene: w piance zastosowano system SAT – czyli miliony mikrokapsułek połączonych ze sobą, w którym każda z kapsułek reaguje niezależnie. Bardzo dobrą zaletą produktu, jest fakt iż redukuje on nacisk generowany przez biodra i plecy. Materiał zapewnia również doskonałą cyrkulacje powietrza oraz gwarantuje odpoczynek na najwyższym poziomie komfortu.
Pianka Visco
Pianka Visco: pianka termoelastyczna, która reaguje na temperaturę ciała użytkownika, przez idealnie dopasowuje się do niego. Materiał ten, po usunięciu ciężaru powoli wraca do poprzedniego kształtu. Niewątpliwym atutem omawianej pianki są jej właściwości antyalergiczne.
Pianka Fly-Dry
Pianka Fusion: Hybrydowa piana o wysokim poziomie elastyczności, która gwarantuje komfortowy odpoczynek. Konturowe nacięcia sprawiły, że pianka została podzielona na siedem stref twardości. Warto zaznaczyć, że materiał ten powstał na wskutek połączenia cech pianek konwencjonalnych oraz wysokoelastycznych.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 cm
Twardość - twardy
LOG - budowa
Pokrowiec Zeo Case
Pokrowiec Zeo Case: pokrowiec, w którym została zamontowana taśma 3D, której zadaniem jest ulepszenie cyrkulacji powietrza oraz odprowadzanie nadmiaru ciepła. W obszyciu zastosowano również naturalne minerały, które posiadają właściwości antybakteryjne oraz niwelują przykre zapachy. Produkt przeznaczony do prania wodnego w temperaturze nie wyższej niż 40 stopni Celsjusza.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
23 cm
Twardość:
twardy
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Status medyczny:
nie
Certyfikaty:
Certyfikat szwajcarskiego Instytutu AEH
Producent:
Curem
Rated 4.94 on the scale 1 - 5 based on 81 customer reviews

Super materac

Po pierwsze, materac ma bardzo dobry wklad, nie uczulających z bardzo dobrych jakościowo materiałów. To jest model materaca, który będzie odpowiadał osobom cięższym albo tym, którzy poprostu wolą twardsze materaca. Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolony. Polecam.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Ok

Uważam, że stosunek ceny do jakości bardzo fajnie wychodzi. Ogólnie jestem zadowolony bo myślałem, że materac może być dla mnie trochę zbyt twardy, a okazało się, że wystarczyło dosłownie parę dni żebym się przyzwyczaił. Polecam

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Ekstra

Solidnie wykonany materac, nie mam też zastrzeżeń co do pokrowca. Wszystko do siebie pasuje, jest tu konkretna twardość i podparcie, na czym mi mocno zależało. Polecam

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Opinia

LOG ma kilka warstw pianek o różnych właściwościach. Śpi się na całości bardzo dobrze, można spokojnie wstać wypoczętym. Dodatkowym plusem gwarantującym, że to jest dobrej jakości materac jest certyfikat AEH - polecam o nim poczytać, niezdecydowanych na pewno przekona. Pozdrawiam.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Opinia

Dokładnie tego spodziewałam się po tym materacu. Wszystko jest jak najbardziej w porządku. Bardzo fajnie zrobiony pokrowiec, porządny. Podoba mi się też to jakie to podparcie jest i jak na mnie działa. Chodzę już wyprostowana od rana. Polecam serdecznie

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
CUREM