Materac Antibacterial Materasso
  • Materac Antibacterial Materasso
MATERASSO

Materac ANTIBACTERIAL MATERASSO piankowy

1 479,00 zł
Nowy produkt

Odporny na bakterie materac z pianki wysokoelastycznej oraz higienicznej pianki Antibacterial w pokrowcu do prania.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowce:
Dostępny do 10-15 dni roboczych
Ilość:

Antibacterial to model dedykowany szczególnie osobom o dużej wrażliwości na alergeny. Ponieważ został zbudowany z kombinacji pianek wysokoplastycznych, wyróżnia się zwartą strukturą, dzięki której wewnątrz materaca nie gromadzi się kurz, drobnoustroje, czy bakterie. Dodatkowo materac obłożono pianką Antibacterial z aplikacją Ultra Fresh, która charakteryzuje się wysoką odpornością na bakterie i niespotykaną higienicznością. Pianki współpracują ze sobą, by zapewnić prawidłowe podparcie dla ciała i dobrze się dopasować. Antibacterial występuje w pikowanym pianką termoelastyczną pokrowcu Silver Protect. Dzięki niej materac jeszcze lepiej dopasowuje się do kształtów ciała. Pokrowiec można zdejmować i prać w temperaturze do 30ºC.

Pianka Nightfly
Pianka Nightfly: Wraz z rozwojem technologii producenci wprowadzają nowsze sposoby pozyskiwania pianek o bardzo różnych właściwościach, które są szeroko stosowane do budowy materaców i wyróżniają się znacznie większą gęstością niż standardowe pianki poliuretanowe. Ponadto są znacznie bardziej elastyczne, lepiej dopasowują się do ciała. Istotna jest także wytrzymałość, dzięki czemu materac z pianek wysokoelastycznych nie straci swoich właściwości po kilku latach.
Pianka Antibacterial
Pianka Antibacterial: to opatentowana przez firmę Materasso pianka z higieniczną aplikacją, która zapobiega rozwojowi wszelkich drobnoustrojów czy bakterii. Specjalne enzymy działają bakteriobójczo, lecz są całkowicie bezpieczne dla człowieka. Działanie pianki ANTIBACTERIAL zostało sprawdzone laboratoryjnie. Poza swoimi właściwościami bakteriobójczymi materiał ten stanowi solidne podparcie dla kręgosłupa i świetnie dopasowuje się do ciała. Jest szczególnie polecany osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Twardość - średni
Antibacterial - budowa
Pokrowiec Silver Protect
Pokrowiec Silver Protect: idealnym dopełnieniem materaca Antibacterial jest pokrowiec Silver Protect, który zapewnia maksymalne właściwości antyalergiczne. Wyposażony w specjalną nić jonizowaną w roztworze srebra, zapobiega przed rozwojem drobnoustrojów. Jest to higieniczne rozwiązanie, bardzo ważne w przypadku występowania alergii. Pikowany pianką termoelastyczną model zapewnia użytkownikom właściwy komfort i minimalizuje naciski podczas snu. Pokrowiec można ściągnąć i wyprać w temperaturze do 30°C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
18 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
18 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
MATERASSO