Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac BABY KOKOS MATERASSO dziecięcy
  • Materac BABY KOKOS MATERASSO dziecięcy
MATERASSO

Materac BABY KOKOS MATERASSO dziecięcy

205,00 zł
Nowy produkt

Materac dziecięcy z piankowo-kokosowym wkładem.

Rozmiar:
Dostępny do 12 dni roboczych
Ilość:

Decydując się na zakup materaca dla dziecka należy sprawdzić czy z pewnością został wykonany z materiałów dla niego odpowiednich. Nie wystarczy samo słowo „baby” w nazwie by móc zakwalifikować go do serii produktów bezpiecznych dla najmłodszych. W pierwszej kolejności należy zdać sobie sprawę z tego, że ciało dziecka ulega nieustannej zmianie, a jego mięśnie nie są jeszcze wystarczająco silne, a kręgosłup stabilny. Z tego względu odradza się używanie materacy miękkich i tych z różnymi strefami komfortu, które nie są w stanie zapewnić wystarczającego wsparcia dla nieustannie rozwijającego się ciała. W materacu Baby Kokos firmy Materasso obok lekkiej i przewiewnej pianki zastosowano dodatkowe wsparcie w postaci maty kokosowej. Cały wkład materaca cechuje dobra wentylacja zapobiegająca gromadzeniu się wilgoci, tworzącej idealne środowisko dla rozwoju bakterii. Materac otacza pokrowiec ARCTIC Breeze. Produkt posiada szereg atestów jakości, w tym Oeko-Tex Standard 100. Objęty dwuletnią gwarancją od producenta.
UWAGA! Materac Baby Kokos dostępny jest obecnie w pokrowcu ALGUA!

Kokos
Kokos: nadaje materacowi odpowiednią twardość. Jest ona produktem w 100% naturalnym i bezpiecznym dla zdrowia.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 8 CM
Twardość - średni
Baby Kokos - budowa
Pokrowiec Artic Breeze
Pokrowiec Arctic Breeze: materiał wykorzystany do uszycia pokrowca jest nadzwyczaj przepuszczalny i bez problemu pochłania zgromadzoną na powierzchni wilgoć. Pokrowiec jest przystosowany do czyszczenia w 60 st. C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowo-kokosowy
Wysokość:
8 cm
Gwarancja:
2 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
MATERASSO