Materac BABY KOKOS MATERASSO dziecięcy
  • Materac BABY KOKOS MATERASSO dziecięcy
MATERASSO

Materac BABY KOKOS MATERASSO dziecięcy

312,00 zł
Nowy produkt

Materac Baby Kokos Materasso dziecięcy z piankowo-kokosowym wkładem.

Rozmiar:
Dostępny do 10-15 dni roboczych
Ilość:

Decydując się na zakup materaca dla dziecka należy sprawdzić czy z pewnością został wykonany z materiałów dla niego odpowiednich. Nie wystarczy samo słowo „baby” w nazwie by móc zakwalifikować go do serii produktów bezpiecznych dla najmłodszych. W pierwszej kolejności należy zdać sobie sprawę z tego, że ciało dziecka ulega nieustannej zmianie, a jego mięśnie nie są jeszcze wystarczająco silne, a kręgosłup stabilny. Z tego względu odradza się używanie materacy miękkich i tych z różnymi strefami komfortu, które nie są w stanie zapewnić wystarczającego wsparcia dla nieustannie rozwijającego się ciała. W materacu Baby Kokos firmy Materasso obok lekkiej i przewiewnej pianki zastosowano dodatkowe wsparcie w postaci maty kokosowej. Cały wkład materaca cechuje dobra wentylacja zapobiegająca gromadzeniu się wilgoci, tworzącej idealne środowisko dla rozwoju bakterii. Materac otacza pokrowiec ARCTIC Breeze. Produkt posiada szereg atestów jakości, w tym Oeko-Tex Standard 100. Objęty dwuletnią gwarancją od producenta.
UWAGA! Materac Baby Kokos dostępny jest obecnie w pokrowcu ALGUA!

Kokos
Kokos: nadaje materacowi odpowiednią twardość. Jest ona produktem w 100% naturalnym i bezpiecznym dla zdrowia.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 8 CM
Twardość - średni
Baby Kokos - budowa
Pokrowiec Artic Breeze
Pokrowiec Arctic Breeze: materiał wykorzystany do uszycia pokrowca jest nadzwyczaj przepuszczalny i bez problemu pochłania zgromadzoną na powierzchni wilgoć. Pokrowiec jest przystosowany do czyszczenia w 60 st. C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
8 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowo-kokosowy
Gwarancja:
2 lata
Twardość:
twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
8 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowo-kokosowy
Gwarancja:
2 lata
Twardość:
twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
MATERASSO