Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

42 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Materac NIOBE JANPOL kieszeniowy Zobacz większe

Materac NIOBE JANPOL kieszeniowy

Nowy produkt

JANPOL

Kieszeniowy materac Niobe w dwóch pokrowcach do wyboru.

Więcej szczegółów

Dostępny do 10 dni roboczych

Janpol

806,00 zł


Więcej informacji

Niobe to najnowsza propozycja produktowa od marki Janpol. Producent określa model mianem multifunkcyjnego, ponieważ łączy on w sobie cechy takie jak trwałość oraz sprężystość, przy czym zapewnia przyjemne uczucie otulenia, a także odpowiednią miękkość. Niewątpliwą zaletą materaca Niobe jest bardzo dobra cena, za która otrzymujemy produkt, który został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Są one gwarancją przyjemnego odpoczynku. Model z pewnością docenią osoby zmagające się na co dzień z alergią, gdyż został on wykonany z materiałów, w których nie gromadzą się szkodliwe mikroorganizmy. Warto również zaznaczyć, że materac otrzymujemy w zdejmowanym pokrowcu, co pozwala nam dbać o świeże i czyste środowisko snu. Produkt posiada dwie strony użytkowe o odmiennym stopniu twardości. Takie rozwiązanie nie tylko daje nam możliwość wyboru, ale także pozwala znacznie wydłużyć żywotność materaca, który objęty jest aż 5-letnią gwarancją.

sprężyna multipocket
Sprężyna Multipocket: w prezentowanym materacu na każdym metrze kwadratowym znajduję się aż 500 sprężyn, które umieszczone są w materiałowych kieszonkach. Warto zaznaczyć, że każda ze sprężyn działa niezależnie od drugiej i stanowi doskonałe punktowe podparcie dla ciała osoby korzystającej z modelu, niezależnie od pozycji w jakiej znajduje się podczas snu.

pianka termoelastyczna
Pianka termoelastyczna: główną zaletą pianki, jest fakt iż reaguje ona na ciepło użytkownika, przez co idealnie dopasowuje się do wszystkich krzywizn ciała, dając przy tym delikatny efekt otulenia. Nie sposób pominąć faktu, iż struktura materiału sprawia, że podczas korzystania z produktu nie jest zaburzony przepływ krwi, przez co cały organizm jest bardzo dobrze ukrwiony.

pianka wysokoleastyczna
Pianka wysokoelastyczna: materiał, który cechuje się zwiększoną gęstością oraz sprężystością. Jego niewątpliwą zaletą jest fakt, iż pod wpływem obciążenia dopasowuje się idealnie do wszystkich krzywizn ciała. Warto również nadmienić, iż jest to bardzo stabilna pianka, która stanowi doskonałe podparcie dla ciała. Istotną kwestią jest również trwałość surowca, dzięki której możemy używać materac przez wiele lat.

przekładka filcowa
Przekładka filcowa: materiał wykonany z filcu, nadaje on całemu modelowi odpowiedniej twardości oraz odpowiednio ją usztywnia. Jest to surowiec bardzo trwały, przez co znacznie zostaje wydłużona żywotność materaca.

podkreslnik

Budowa:
Materac Niobe Budowa
Wysokość:

Wysokość całkowita: ok. 20 cm
pokr_dol

Pokrowce:

smart
Pokrowiec Smart: wykonany został z przyjemnych dla skóry materiałów. Bardzo dobrze współgra z wkładem materaca. Warto również zaznaczyć, że pokrowiec posiada odpowiednie pikowanie, które wspomaga działanie strefowości materaca, przez co ciało użytkownika jest bardzo dobrze podparte, niezależnie od pozycji w jakiej się znajduje. Użytkownik może zadbać o czystość i świeżość pokrowca, ponieważ można je z łatwością zdjąć i przeznaczyć do prania wodnego w temperaturze maksymalnej wynoszącej 60 stopni Celsjusza.

Silver Protect
Pokrowiec Silver Protect: wysokiej jakości pokrowiec, który w swej strukturze zawiera srebro.Takie rozwiązanie ma za zadanie uniemożliwić rozwój bakterii oraz zredukować alergie. Warto zaznaczyć, że srebro sprawia, że materiał się nie elektryzuje, dzięki temu, nie osiada się na nim kurz. Dodatkowym atutem pokrowca Silverprotect jest fakt, iż niweluje on on brzydkie zapachy. Można go także z łatwością zdjąć i wyprać w temperaturze, nie wyższej niż 40 stopni Celsjusza.
podkreslnik

Twardość:podkreslnik
pokrowiec do praniaPokrowiec do prania
dwustronnyMaterac dwustronny
gwarancja 5 latGwarancja 5 lat
7 stref twardości7 stref twardości

Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.