• Obniżka
Materac Janpol Cora kieszeniowy
  • Materac Janpol Cora kieszeniowy
  • Materac Janpol Cora kieszeniowy bez pokrowca
  • Materac Janpol Cora kieszeniowy w pokrowcu
Promocja
JANPOL

Materac CORA JANPOL kieszeniowy

1 349,00 zł 1 011,00 zł
Nowy produkt

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 349,00 zł

Materac Cora to klasyczny materac sprężynowy z najnowszej kolekcji firmy Janpol.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac Cora to jedna z propozycji z najnowszej kolekcji firmy Janpol. Model ten to idealny wybór dla osób, które preferują klasyczne sprężynowe podłoże snu z dodatkiem nowoczesnych, elastycznych pianek. Wybierając ten materac mamy zapewnione stabilne podparcie kręgosłupa w obrębie 7 stref twardości na powierzchni, które są wynikiem indywidualnego działania sprężyn w zależności od miejsca i stopnia nacisku. Wysoki komfort użytkowania to zasługa kombinacji pianek, których właściwości zapewniają odpowiednią elastyczność powierzchni, a co za tym idzie doskonałe dopasowanie do ciała. Materac w standardzie dostępny jest w pokrowcu Puroactive, który można zamienić na pokrowiec Silver Protect. Materac Cora to produkt, który uzyskał status wyrobu medycznego - przewidziane zastosowanie: łagodzenie dolegliwości bólowych kręgosłupa i kończyn.

Sprężyny InterActive
Sprężyny kieszeniowe: materiał nadający powierzchni materaca elastyczność punktową, która przekłada się na prawidłowe podparcie kręgosłupa w każdej pozycji. Gęstość rozmieszczenia sprężyn 260 szt/m2 zapewnia indywidualną pracę każdej sprężyny w zależności od miejsca nacisku, dzięki czemu ruchy jednej osoby nie zaburzają snu partnera. Wysokość wkładu sprężynowego wynosi 12 cm.
Pianka poliuretanowa
Pianka poliuretanowa: jeden z najpopularniejszych materiałów w materacach. Charakteryzuje się trwałością oraz wytrzymałością na odkształcenia. Stanowi stabilne podparcie ciała. W zależności od rodzaju materaca stosuje się różne gęstości pianki. W modelu Cora stanowi obustronne obłożenie wkładu sprężynowego o wysokości 2 cm.
Lateks
Lateks: stosowany w materacach ze względu na właściwości antybakteryjne oraz podwyższoną elastyczność i sprężystość, która przekłada się na świetne dopasowanie do kształtu ciała. Zaletą tej pianki jest również jej wytrzymałość na odkształcenia, dzięki czemu utrzymuje swoje właściwości przez długi czas. Stanowi dwu centymetrową warstwę komfortową w materacu Cora.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Twardość - średni
Cora - budowa
Pokrowiec  Silver Protect
Pokrowiec Silver Protect: tkanina pokrowca wzbogacona została specjalnymi włóknami srebra o działaniu bakteriobójczym oraz antyalergicznym. Materiał nie elektryzuje się, dzięki czemu powierzchnia wolna jest od kurzu i roztoczy. Pokrowiec redukuje nieprzyjemne zapachy powstające przy rozwoju drobnoustrojów. Zaletą pokrowca jest jego wytrzymałość na wielokrotne pranie, dzięki czemu nie traci swoich właściwości w wyniku częstego odświeżania. Pokrowiec należy prać w temperaturze do 40 st.C.
Pokrowiec Puroactive
Pokrowiec Puroactive: delikatny w dotyku pokrowiec stworzony przy zastosowaniu technologii aktywnych probiotyków. Ochrona przed zagnieżdżaniem się szkodliwych roztoczy jest wzbudzana dzięki pocieraniu ciała śpiącego o powierzchnię pokrowca. Odpowiednio dobrane kultury bakterii dbają o właściwy poziom wilgoci w materacu oraz oczyszczają pokrowiec z alergenów. Materiał odpowiedni do prania w temperaturze do 40 st.C.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
22 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Gwarancja:
7 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Janpol
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
22 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
sprężynowo - piankowy
Gwarancja:
7 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Janpol
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Promocja
JANPOL