SEMBELLA

Materac ESTRADA SEMBELLA piankowy

1 718,00 zł

Twardy materac Estrada Sembella z wkładem utworzonym z trzech rodzajów pianek w pokrowcu gwarantującym wysoki poziom higieny.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 4-6 tygodni
Ilość:

Materac Estrada Sembella wykonano z trzech rodzajów pianek: Sensipur®, BULTEX® oraz Dynamic. Każda z nich posiada nieco odmienne właściwości, a ich współdziałanie pozwala osiągnąć efekt synergii w zakresie komfortu. Materac Estrada Sembella dostosowuje się do budowy anatomicznej ciała i daje odpowiednie podparcie. Ma właściwości ortopedyczne – sprawdza się w profilaktyce i łagodzeniu problemów związanych z układem ruchu. Jest ponadto przyjazny alergikom. Posiada wysoki stopień twardości (H3), dzięki czemu jest odpowiedni dla osób o wadze powyżej 80 kg i preferujących spanie na twardym podłożu. Dzięki wysokogatunkowym materiałom cechuje go duża wytrzymałość. Producent daje 10-letnią gwarancję na wkład. Dopełnieniem materaca Estrada jest dobrej klasy pokrowiec, który sprzyja utrzymaniu higienicznego środowiska snu dzięki działaniu bakteriobójczemu i antystatycznemu. Do tego wyróżnia go wysublimowane wzornictwo, które sprawia, że znakomicie prezentuje się we współczesnych, zgodnych z najnowszymi trendami aranżacjach sypialni.

Pianka Sensipur
Pianka Sensipur: pianka termoelastyczna, która pod wpływem ciepła ciała i siły jego nacisku dopasowuje się do kształtu sylwetki, niweluje nacisk punktowy i usprawnia krążenie krwi. Przyczynia się do dobrej regeneracji organizmu i komfortu nocnego odpoczynku.
Pianka Bultex
Pianka Bultex: pianka wysokoelastyczna, której porowata struktura z dużą ilością otwartych przestrzeni wewnątrz materiału przypomina gąbkę morską. Zapewnia doskonały przepływ powietrza. Ma właściwości antybakteryjne. Dobrze dostosowuje się do ciała użytkownika, dając solidne podparcie dla szkieletu i mięśni.
Pianka Dynamic
Pianka Dynamic: wytrzymała, odporna na powstawanie trwałych deformacji pianka, która zwiększa trwałość wkładu i przedłuża żywotność materaca.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Twardość - twardy
Materac Agat - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: wykonany z pikowanego materiału ze srebrną nicią, która ma właściwości antybakteryjne i antystatyczne. Wzbogacony pianką, która podnosi komfort użytkowania. Posiada elegancki, nowoczesny design.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
26 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Sembella
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
26 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Sembella
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
SEMBELLA