MOLLYFLEX

Materac MODENA MOLLYFLEX kieszeniowy

3 880,00 zł

Wygodny materac z 7-strefowymi sprężynami kieszeniowymi i dodatkowym topperem wewnętrznym.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Topper:
Dostępny od 2 do 4 tygodni
Ilość:

Modena to materac włoskiej marki Mollyflex. Został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu optymalnego podparcia. Rdzeń wkładu stanowią sprężyny kieszeniowe o średnicy 35 mm. Na jednym metrze kwadratowym jest ich 512, a do tego podzielono je na 7 stref twardości. Takie rozwiązanie tworzy świetne wsparcie każdej partii sylwetki. Sprężyny zostały obłożone pianką wysokoelastyczną Polilattex. Dodatkowo w zestawie z materacem Modena Mollyflex znajduje się wewnętrzny topper (Visco Elastic Piramidal Shape lub Polisoff do wyboru), którego zadaniem jest zwiększenie miękkości lub sprężystości materaca, by lepiej dopasować go do indywidualnych potrzeb i zapewnić użytkownikom bardziej komfortowy sen. Całość powleczona jest higienicznym pikowanym pokrowcem z tkaniny poliestrowo-wiskozowej z wypełnieniem z pianki Polygel i specjalnego włókna. Materac Modena Mollyflex to produkt, który posiada status wyrobu medycznego.

Pianka Polilattex
Pianka Polilattex: wysokoelastyczna pianka mikrokomórkowa o gęstości 32 kg/m3, która zapewnia właściwe podparcie dla kręgosłupa. Materiał ma wysoki stopień sprężystości i zdolność rozłożenia nacisku na całej powierzchni materaca.
Sprężyny kieszeniowe Pocket Spring
Sprężyny kieszeniowe Pocket Spring: niezależnie działające, umieszczone w oddzielnych kieszonkach drobne sprężyny o średnicy 35 mm, w których wyodrębniono 7 stref twardości dopasowanych do siły nacisku poszczególnych części ciała. Dzięki nim materac oferuje równomierne wsparcie dla całego ciała i minimalizuje przenoszenie ruchu partnera.
Topper Visco Elastic Piramidal Shape
Topper Visco Elastic Piramidal Shape: 3,5-centymetrowa wkładka z pianki visco o gęstości 45 kg/m3. Stanowi dodatkowe uzupełnienie wkładu, które podnosi komfort nocnego odpoczynku. Do wyboru zamiennie z topperem Polisoff.
Topper Polisoff
Topper Polisoff: wewnętrzna wkładka o grubości 3,5 cm wykonana z pianki o gęstości 35 kg/m3. Nadaje sprężystość podłożu i usprawnia przepływ powietrza. Do wyboru zamiennie z topperem Visco Elastic Piramidal Shape.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 30 CM
Twardość - średni
Modena - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: miękkie, pikowane poszycie wykonane z antyalergicznej tkaniny Impressive. Materiał sprzyja odprowadzeniu wilgoci i zapobiega jej gromadzeniu się we wnętrzu materaca, co ogranicza możliwość rozwoju szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów i zapewnia higieniczne środowisko snu. Wypełnienie pokrowca stanowi pianka Polygel, która oferuje relaksujący efekt wody i daje odczucie delikatnego otulenia, oraz antyalergiczne włókno syntetyczne o gramaturze 300 g/m2, które ułatwia swobodny przepływ powietrza, a także nadaje powierzchni sprężystość i przyjemną puszystość. Pokrowiec można zdjąć i w razie potrzeby wyczyścić chemicznie.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowy
Gwarancja:
2 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowy
Gwarancja:
2 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
dla par
MOLLYFLEX