Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Obniżka
-30% Materac Rytm Pan Materac kieszeniowy
  • Materac Rytm Pan Materac kieszeniowy
Promocja
PAN MATERAC

Materac RYTM PAN MATERAC kieszeniowy

3 303,00 zł 2 312,10 zł

Kieszeniowo-piankowy materac Rytm z nowej kolekcji materacy Pan Materac. Materac dostępny w wielu rozmiarach.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac RYTM PAN MATERAC kieszeniowy Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Tencel AG 2 2 312,10
3 303,00
Materac RYTM PAN MATERAC kieszeniowy Rozmiar: 90x200, Pokrowiec: Tencel AG 3 2 527,70
3 611,00
Materac RYTM PAN MATERAC kieszeniowy Rozmiar: 100x200, Pokrowiec: Tencel AG 2 3 066,70
4 381,00
Materac RYTM PAN MATERAC kieszeniowy Rozmiar: 120x200, Pokrowiec: Tencel AG 3 3 370,50
4 815,00
Materac RYTM PAN MATERAC kieszeniowy Rozmiar: 140x200, Pokrowiec: Tencel AG 3 3 625,30
5 179,00
Materac RYTM PAN MATERAC kieszeniowy Rozmiar: 160x200, Pokrowiec: Tencel AG 9 4 115,30
5 879,00
Materac RYTM PAN MATERAC kieszeniowy Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Tencel AG 11 4 487,70
6 411,00

Wielowarstwowy materac Rytm to pewność solidności wykonania oraz trwałości na lata. W materacu zastosowano różnego rodzaju pianki, a także system sprężyn kieszeniowych, aby zadbać o jak najwyższy poziom komfortu użytkowania. Umieszczone w osobnych kieszeniach sprężyny, uginające się osobno, właściwie podpierają całe ciało, tworząc stabilną przestrzeń do regenerującego odpoczynku i odprężającego snu. Zarówno pianka lateksowa, jak i wysokoelastyczna idealnie dopasowują się do kształtu oraz ciężaru ciała użytkownika, zapewniając wygodną powierzchnię do snu oraz przyjemne otulenie. Ponadto materac ma aż 7 stref twardości, dzięki którym postura użytkownika rozkłada się równomiernie. Odpowiednio dobrany materac bowiem to podstawowa kwestia w zwalczaniu wielu dolegliwości bólowych kręgosłupa oraz napiętych mięśni. Pianka Flofom, mająca właściwości chłodzące, skutecznie dba o prawidłowe odprężenie całego organizmu oraz zapobiega jego przegrzaniu. Materac został umieszczony w solidnym pokrowcu Tencel AG z dodatkiem srebra.

Pianka lateksowa
Pianka lateksowa: antyalergiczna pianka o wysokim poziomie elastyczności. Powstaje z syntetycznego lateksu oraz mleczka drzewa kauczukowego. Jej właściwości zapewniają najwyższy poziom komfortu użytkowania materaca, co korzystnie wpływa na eliminację różnego rodzaju dolegliwości bólowych kręgosłupa oraz mięśni.
Pianka wysokoelastyczna
Pianka Wysokoelastyczna: dopasowujący się do kształtu oraz ciężaru ciała użytkownika materiał odporny na odkształcenia. Poprzez odpowiednie właściwości pianka zapewnia o długotrwałej przydatności materaca w dobrym stanie. Pianka ma właściwości wentylacje, dlatego zapobiega zagnieżdżaniu się kurzu, roztoczy oraz innych drobnoustrojów w materacu.
Sprężyny Pocket Plus
Sprężyny Pocket Plus: gęsto rozmieszczone w osobnych kieszeniach sprężyny, dbające o właściwe podparcie kręgosłupa podczas snu czy odpoczynku. Sprężyny uginają się pojedynczo, dlatego idealnie wypełniają wszystkie krzywizny ciała, zapewniając przyjemne odprężenie całego organizmu.
Pianka Flexifom
Pianka Flofom: pianka chłodząca, która dba o odpowiedni poziom temperatury materaca podczas snu. Właściwość ta jest szczególnie przydatna podczas gorących letnich nocy oraz w trakcie zimowych wieczorów, gdzie poziom nagrzania pomieszczenia często może być niekomfortowy. Jest to materiał niezwykle elastyczny, dlatego idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika, zapewniając wygodny i zdrowy odpoczynek oraz sen.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 30 cm
Twardość - miękki
Rytm - budowa
Pokrowiec Tencel AG
Pokrowiec Tencel AG: wykonany z jakościowej dzianiny z dodatkiem srebra. Pikowania zostały stworzone za pomocą solidnej włókniny. Pokrowiec wyposażono w taśmę 3D, wspomagającą odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Pokrowiec można ściągnąć, jednakże nie jest przeznaczony do prania w pralce.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
30 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
tak
Producent:
Pan Materac
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews

Polecam

Materac spełnił nasze oczekiwania. Jest bardzo wygodny, pianka zapewnia odpowiedni komfort

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Materac

Materac spełnił moje oczekiwania, bardzo wygodny.,

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

materac RYTM

Super materac . Bardzo wygodny , wart tych pieniedzy

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Promocja
PAN MATERAC