Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Obniżka
  • Nowy
-25%
Promocja
PAN MATERAC
Nowość

Materac RYTM PAN MATERAC kieszeniowy

2 995,00 zł 2 246,25 zł

Kieszeniowo-piankowy materac Rytm z nowej kolekcji materacy Pan Materac. Materac dostępny w wielu rozmiarach.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac RYTM PAN MATERAC kieszeniowy Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Tencel AG 2 2 246,25
2 995,00
Materac RYTM PAN MATERAC kieszeniowy Rozmiar: 90x200, Pokrowiec: Tencel AG 2 2 455,50
3 274,00
Materac RYTM PAN MATERAC kieszeniowy Rozmiar: 100x200, Pokrowiec: Tencel AG 2 2 974,50
3 966,00
Materac RYTM PAN MATERAC kieszeniowy Rozmiar: 120x200, Pokrowiec: Tencel AG 2 3 266,25
4 355,00
Materac RYTM PAN MATERAC kieszeniowy Rozmiar: 140x200, Pokrowiec: Tencel AG 6 3 516,75
4 689,00
Materac RYTM PAN MATERAC kieszeniowy Rozmiar: 160x200, Pokrowiec: Tencel AG 10 3 999,00
5 332,00
Materac RYTM PAN MATERAC kieszeniowy Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Tencel AG 6 4 354,50
5 806,00

Wielowarstwowy materac Rytm to pewność solidności wykonania oraz trwałości na lata. W materacu zastosowano różnego rodzaju pianki, a także system sprężyn kieszeniowych, aby zadbać o jak najwyższy poziom komfortu użytkowania. Umieszczone w osobnych kieszeniach sprężyny, uginające się osobno, właściwie podpierają całe ciało, tworząc stabilną przestrzeń do regenerującego odpoczynku i odprężającego snu. Zarówno pianka lateksowa, jak i wysokoelastyczna idealnie dopasowują się do kształtu oraz ciężaru ciała użytkownika, zapewniając wygodną powierzchnię do snu oraz przyjemne otulenie. Ponadto materac ma aż 7 stref twardości, dzięki którym postura użytkownika rozkłada się równomiernie. Odpowiednio dobrany materac bowiem to podstawowa kwestia w zwalczaniu wielu dolegliwości bólowych kręgosłupa oraz napiętych mięśni. Pianka Flofom, mająca właściwości chłodzące, skutecznie dba o prawidłowe odprężenie całego organizmu oraz zapobiega jego przegrzaniu. Materac został umieszczony w solidnym pokrowcu Tencel AG z dodatkiem srebra.

Pianka lateksowa
Pianka lateksowa: antyalergiczna pianka o wysokim poziomie elastyczności. Powstaje z syntetycznego lateksu oraz mleczka drzewa kauczukowego. Jej właściwości zapewniają najwyższy poziom komfortu użytkowania materaca, co korzystnie wpływa na eliminację różnego rodzaju dolegliwości bólowych kręgosłupa oraz mięśni.
Pianka wysokoelastyczna
Pianka Wysokoelastyczna: dopasowujący się do kształtu oraz ciężaru ciała użytkownika materiał odporny na odkształcenia. Poprzez odpowiednie właściwości pianka zapewnia o długotrwałej przydatności materaca w dobrym stanie. Pianka ma właściwości wentylacje, dlatego zapobiega zagnieżdżaniu się kurzu, roztoczy oraz innych drobnoustrojów w materacu.
Sprężyny Pocket Plus
Sprężyny Pocket Plus: gęsto rozmieszczone w osobnych kieszeniach sprężyny, dbające o właściwe podparcie kręgosłupa podczas snu czy odpoczynku. Sprężyny uginają się pojedynczo, dlatego idealnie wypełniają wszystkie krzywizny ciała, zapewniając przyjemne odprężenie całego organizmu.
Pianka Flexifom
Pianka Flofom: pianka chłodząca, która dba o odpowiedni poziom temperatury materaca podczas snu. Właściwość ta jest szczególnie przydatna podczas gorących letnich nocy oraz w trakcie zimowych wieczorów, gdzie poziom nagrzania pomieszczenia często może być niekomfortowy. Jest to materiał niezwykle elastyczny, dlatego idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika, zapewniając wygodny i zdrowy odpoczynek oraz sen.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 30 cm
Twardość - miękki
Rytm - budowa
Pokrowiec Tencel AG
Pokrowiec Tencel AG: wykonany z jakościowej dzianiny z dodatkiem srebra. Pikowania zostały stworzone za pomocą solidnej włókniny. Pokrowiec wyposażono w taśmę 3D, wspomagającą odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Pokrowiec nie jest zdejmowalny, a więc i nie przeznaczony do prania w pralce.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
30 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
tak
Producent:
Pan Materac
Promocja
PAN MATERAC
Nowość