Poduszka LONDON VISCOGREEN MATERASSO
  • Poduszka LONDON VISCOGREEN MATERASSO
MATERASSO

Poduszka LONDON VISCOGREEN MATERASSO

355,00 zł
Nowy produkt

Poduszka z naturalnej Bio piany o klasycznym kształcie.

Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

Poduszka London Viscogreen doceniana jest w szczególności przez osoby lubiące spać na plecach. Wypełnienie z pianki Viscogreen zapewnia właściwe oparcie dla mięśni szyjnych. Kręgosłup dzięki temu zostaje odciążony i nie obudzimy się z porannym bólem spowodowanym niewłaściwym ułożeniem ciała podczas snu. Wypełnienie poduszki wyprodukowano w oparciu o naturalny składnik, jakim jest olejek rycynowy. Poduszka należy do kategorii średnio twardych, jednak jej plastyczność termiczna pozwala na odwzorowanie kształtu głowy użytkownika. Dodatkowe walory zapachowe uzyskano nasycając ją wyciągiem z aloesu. Substancja ta eliminuje również roztocza. Poduszka London Viscogreen posiada rozpinany pokrowiec Silver. Aby zachować go w nienagannej czystości zaleca się pranie w temp. 60 st.C. Produkt posiada wymiary 72x42x12 cm i jest objęty dwuletnią gwarancją.

Pianka Viscogreen
Pianka Viscogreen: należy do grupy pian termoelastycznych. Wykorzystanie oleju rycynowego podczas jej produkcji, pozwala na zaliczenie jej także do produktów ekologicznych. Piana cechuje się elastyczną strukturą oraz posiada właściwości antybakteryjne.
WYMIARY: 72x42x12 CM
Twardość - miękki
Poduszka London Viscogreen - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
12 cm
Kolor:
Biały
Skład:
tkanina Velur
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
2 lata
Twardość:
miękki
Status medyczny:
nie
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
12 cm
Kolor:
Biały
Skład:
tkanina Velur
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
2 lata
Twardość:
miękki
Status medyczny:
nie
MATERASSO