• Obniżka
Poduszka TEMPUR Ombracio
  • Poduszka TEMPUR Ombracio
  • Poduszka OMBRACIO TEMPUR
  • Poduszka OMBRACIO TEMPUR
Promocja
TEMPUR

Poduszka TEMPUR OMBRACIO

991,00 zł 842,35 zł
Nowy produkt

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 842,35 zł

Ergonomiczna poduszka Tempur Ombracio idealna dla osób śpiących na brzuchu.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Poduszka Tempur Ombracio jest przeznaczony dla użytkowników śpiących na brzuchu. Jej kształt został dostosowany specjalnie do takiego ułożenia ciała. Nie oznacza to jednak, że nie sprawdzi się gdy zmienimy pozycję. Oddychanie podczas snu na brzuchu jest niejednokrotnie utrudnione w przypadku tradycyjnych modeli poduszek. W tym przypadku taki problem nie występuje. Kształt Tempur Ombracio pozwala także na łatwe otulenie poduszki ramionami. Produkt posiada przewiewne wypełnienie gwarantujące stałą świeżość. Jest dość miękka, a jej pokrowiec można często prać w domowych warunkach (temp. 60 st.C.) Materiał Double Jersey Premium chroni przed bakteriami i pleśnią oraz jest bezpieczny dla zdrowia. Poduszka Tempur Ombracio posiada trzyletnią gwarancję od producenta. Rozmiar: 60x50.

WYMIARY: 60x50 CM
Twardość - miękki
Poduszka Ombracio - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Kolor:
Biały
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
3 lata
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Kolor:
Biały
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
3 lata
Promocja
TEMPUR