Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Poduszka TEMPUR Traditional Easyclean
  • Poduszka TEMPUR Traditional Easyclean
  • Poduszka TRADITIONAL EASYCLEAN TEMPUR
  • Poduszka TRADITIONAL EASYCLEAN TEMPUR
TEMPUR

Poduszka TEMPUR TRADITIONAL EASYCLEAN

668,00 zł
Nowy produkt

Poduszka Tempur Traditional Easyclean o tradycyjnym kształcie z bawełnianym pokrowcem.

Rozmiar:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Model Tempur Traditional EasyClean to innowacyjna poduszka wykonana z materiału TEMPUR Washable™. Nie posiada specjalnych profilowań, dzięki czemu można ją dowolnie układać do swoich upodobań. Wypełnienie dopasowuje się do kształtów więc głowa i kręgi szyjne są poprawnie podparte zarówno gdy śpimy na plecach, jak i brzuchu czy boku. Produkt cechuje się maksymalną higienicznością, ponieważ w całości nadaje się do prania i suszenia w pralce mechanicznej. Zalecana temp. prania wynosi 40°C, a czas suszenia – 2 godziny. Poduszka posiada pokrowiec, który można czyścić indywidualnie. Wykonano go z wysokiej jakości bawełny. Materiał jest przyjemny w dotyku i odprowadza sprawnie pot z powierzchni. Poduszka jest wytrzymała i posiada trzyletnią gwarancję producenta. Wymiary: 70x50 cm. Twardość poduszki - medium.

WYMIARY: 70x50 CM
Twardość - średni
Poduszka Traditional Easyclean - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Kolor:
Biały
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
3 lata
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
TEMPUR