Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Poduszka BIO MOORE PERDORMIRE
  • Poduszka BIO MOORE PERDORMIRE
PERDORMIRE

Poduszka BIO MOORE PERDORMIRE

319,00 zł

Poduszka piankowa z efektem aromaterapii, dostępna w trzech wersjach zapachowych.

Rozmiar:
Wersja zapachowa:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Poduszki Predormire to niezwykłe produkty wykonane z najlepszych materiałów. Model Bio Moore składa się z termoelastycznej pianki BioGreen® stworzonej przy użyciu ekologicznych olejów roślinnych. Materiał pod wpływem ciepła staje się plastyczny, przez co dopasowuje się do karku i głowy nie powodując nacisku na nie. Wszystkie mięśnie są stabilnie podparte więc unikniemy porannego bólu spowodowanego niewłaściwym ułożeniem ciała. Poduszka wspomaga anatomiczne ułożenie kręgosłupa niezależnie od pozycji, w jakiej śpimy. Pianka jest przewiewna i nie pozwala na rozwój roztoczy we wnętrzu. Poduszka posiada bawełniany pokrowiec wewnętrzny oraz zewnętrzny Scensic o działaniu aromaterapeutycznym. W tkaninie Scensic znajdują się mikrokapsułki wypełnione aromatem, uwalnianym podczas kontaktu z ciałem użytkownika. Delikatny zapach otaczający produkt wspomaga odprężenie i koi nerwy. Dostępne są trzy rodzaje zapachów do wyboru: GreenTea, Levandule i Fresh. Pokrowiec można wyprać w temp. 30 st.C. Rozmiar produktu: 72x42 cm.

WYMIARY: 72x42 CM
Twardość - miękki
Poduszka Bio Moore Perdormire - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
PERDORMIRE