Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Poduszka INNOGEL ANATOMICO BEDDING
  • Poduszka INNOGEL ANATOMICO BEDDING
BEDDING

Poduszka INNOGEL ANATOMICO BEDDING

549,00 zł
Nowy produkt

Profilowana poduszka z materiałów Innogel i MemoryBed.

Rozmiar:
Dostępny od 2 do 10 dni roboczych
Ilość:

Poduszka Anatomico Innogel to innowacyjny produkt marki Bedding. Jej unikatowy kształt został zaprojektowany z myślą o osobach śpiących na boku i na plecach. Do jej produkcji zastosowano dwa materiały. Pianka MemoryBed znakomicie odpowiada na ciepło, pod którego wpływem dopasowuje się do kształtu głowy i karku. Mięśnie nie są uciskane i mogą odpocząć. Warstwa Innogel sprawia, że nacisk ciała zostaje równomiernie rozłożony na całej powierzchni poduszki. Eliminuje naciski na kręgi szyjne, dzięki czemu nie obudzimy się z bólem spowodowanym nieodpowiednim ułożeniem ciała podczas snu. Ten hipoalergiczny materiał posiada zdolność do regulacji temperatury, dzięki czemu nie ma ryzyka nadmiernej potliwości spowodowanej przegrzaniem organizmu. Poduszka posiada zdejmowany pokrowiec Micromodal. Jest delikatny w dotyku i prawidłowo pochłania wilgoć z ciała. Można go prać w 60 st.C. Wymiary: 66x44 cm; wysokość:12 cm.

WYMIARY: 66x44x12 CM
Twardość - miękki
Poduszka innogel Anatomico - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
BEDDING