Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Poduszka SUPER SOFT
  • Poduszka SUPER SOFT
  • Poduszka SUPER SOFT
PERDORMIRE

Poduszka SUPER SOFT

249,00 zł

Poduszka z chłodzącej żelowej pianki, odporna na odkształcenie i miła w dotyku.

Rozmiar:
Pokrowce Perdormire:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Poduszka zapewnia właściwe podparcie dla głowy i szyi podczas snu. O jej prozdrowotnych właściwościach może świadczyć przyznanie jej statusu wyrobu medycznego. Wnętrze poduszki zostało wykonane z wysokoelastycznej, odpornej na odkształcenia, pianki żelowej o właściwościach chłodzących. Zdejmowany pokrowiec PerDormire Medic + Area jest przyjemny w dotyku i higieniczny.

Pianka Super Soft
Pianka Super Soft: wysokoelastyczna, odporna na deformacje. Otwartokomórkowa struktura zapewnia pełną wentylację. Pianka dostosowuje się do użytkownika pod wpływem temperatury i nacisku ciała. W utrzymaniu prawidłowej temperatury pomaga również jej żelowa konsystencja.
WYMIARY: 72x42 CM
Twardość - miękki
Poduszka Super Soft - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
PERDORMIRE