Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Poduszka BIO DOUBLE PILLOW
  • Poduszka BIO DOUBLE PILLOW
  • Poduszka BIO DOUBLE PILLOW
  • Poduszka BIO DOUBLE PILLOW
PERDORMIRE

Poduszka BIO DOUBLE PILLOW

339,00 zł

Dwustronna poduszka reagująca na zmiany temperatury ciała. Wykonana z Bio pianki Viscomind i materiału Supersoft.

Rozmiar:
Pokrowce Perdormire:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Poduszka Bio Double Pillow to połączenie miękkości i termoelastyczności. Odpowiednia sprężystość wpływa na dobry sen i odpowiedni wypoczynek użytkownika. Dodatkowym atutem produktu jest pokrowiec PROBIOTIC, posiadający właściwości antyalergiczne. Aktywne probiotyki w nim zastosowane, zatrzymują rozwój bakterii. Poduszka dzięki zastosowaniu specjalnych otworów, utrzymuje właściwą wentylację, przez co niweluje zagrożenie powstania pleśni.

Pianka Bio Viscomind
Pianka Bio Viscomind: ekologiczna pianka z wysoką elastycznością. Wykonana na bazie naturalnych składników - olejów esencjalnych. Dopasowuje się do ciała, pod wpływem nacisku. Jej termoelastyczność wpływa na odpowiednie dostosowanie się do ciała, co niweluje ryzyko dyskomfortu podczas snu, spowodowane niewłaściwym podparciem kręgosłupa. Zapewnia zdrowy sen i wysoki komfort wypoczynku.
Pianka SuperSoft
Pianka SuperSoft: miękkość i sprężystość pianki wysokoelastycznej HR, zastosowanej z jednej strony poduszki, daje wrażenie przyjemnego otulenia. Pianka posiada otwory, które zwiększają przewiewność poduszki, dzięki temu w jej wnętrzu nie gromadzi się wilgoć oraz nie rozwijają drobnoustroje i alergeny. Pianka Super Soft jest odporna na odkształcenia i deformacje.
WYMIARY: 72x42 CM
Twardość - miękki
Poduszka Bio Double Pillow - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
PERDORMIRE