• Obniżka
Poduszka One by Tempur z chłodzącą poszewką
  • Poduszka One by Tempur z chłodzącą poszewką
  • Poduszka One by Tempur z chłodzącą poszewką
  • Poduszka One by Tempur z chłodzącą poszewką
TEMPUR

Poduszka ONE BY TEMPUR z chłodzącą poszewką

698,00 zł 523,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 558,40 zł

Wygodna poduszka ONE by TEMPUR™ z pokrowcem o właściwościach chłodzących.

Rozmiar:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Przestronna poduszka One by Tempur z poszewką chłodzącą w przechylonej pozycji to perfekcyjne podłoże do zdrowego snu czy odpoczynku. Świetnie wypełnia i podpiera głowę oraz kark użytkownika, niezależnie od ulubionej pozycji relaksacyjnej. Poduszka jest bardzo praktyczna, dlatego świetnie spełni swoją funkcję także poza łóżkiem, np. jako podparcie kręgosłupa podczas długotrwałego siedzenia czy tworząc dodatkową powierzchnię na laptopa, zabezpieczając tym samym skórę nóg użytkownika. Ponadto model wyposażono w funkcję powrotu do pierwotnego kształtu, dlatego nawet po długotrwałym odpoczynku powróci on do swojej sprężystej formy. Poduszkę wzbogacono także o miękki pokrowiec, wykonany z jasnoniebieskiej przędzy, wspomagającej uczucie chłodu w trakcie codziennego snu. Model jest przeznaczony do prania w temperaturze nieprzekraczającej 40 st.C.

WYMIARY: 50x31x10/5 CM
Twardość - miękki
Poduszka One by Tempur z chłodzącą poszewką - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rodzaj:
piankowa
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
miękki
Producent:
Tempur
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Rodzaj:
piankowa
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
miękki
Producent:
Tempur
TEMPUR