• Obniżka
Poduszka One by Tempur
  • Poduszka One by Tempur
  • Poduszka One by Tempur
  • Poduszka One by Tempur
TEMPUR

Poduszka ONE BY TEMPUR

558,00 zł 418,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 446,40 zł

Idealnie dopasowująca się poduszka ONE BY TEMPUR™ w zdejmowanym pokrowcu przeznaczonym do prania.

Rozmiar:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Poduszka ONE by TEMPUR™ jest idealnym dopełnieniem każdej strefy sypialnianej. Jej pochylony kształt sprawia, że podczas snu, niezależnie od pozycji śpiącego, pozostają podparte wszystkie części kręgosłupa szyjnego. Dzięki temu głowa czy kark są zawsze odpowiednie odprężone oraz zrelaksowane, co z kolei wspomaga rozluźnienie spiętych mięśni. Jest to szczególnie ważne, kiedy śpiący większość dnia spędza w pozycji siedzącej, z pochyloną głową w kierunku monitora. Poduszka została wyposażona w funkcję powrotu do stanu pierwotnego, dlatego nie wygniata się, każdorazowo zapewniając prozdrowotny sen. Model może być stosowany także poza łóżkiem, gdzie świetnie posłuży jako podparcie kręgosłupa podczas siedzenia lub w formie podstawki pod laptopa. Poduszka znajduje się w jakościowym pokrowcu z eleganckim wzorem, przeznaczonym do prania w maksymalnej temperaturze 40 st.C.

WYMIARY: 50x31x10/5 CM
Twardość - miękki
Poduszka One by Tempur - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rodzaj:
piankowa
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
miękki
Producent:
Tempur
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Rodzaj:
piankowa
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
miękki
Producent:
Tempur
TEMPUR