Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
GOMARCO

Poduszka VISCO SOJA SOFT GOMARCO

Wysokiej jakości poduszka Visco Soja Gomarco z pianką z pamięcią kształtu.

Rozmiar:

Poduszka VISCO SOJA to produkt skierowany do wszystkich klientów ceniących sobie rozwiązania czerpiące z natury. Model posiada standardowy kształt i wymiary 60x40 cm, pozwalające na komfortowe ułożenie głowy na czas nocnego wypoczynku. Ten ekologiczny produkt został przygotowany przez doświadczonych specjalistów marki Gomarco w celu zapewnienia wypoczynku w zgodzie ze środowiskiem. Wkład poduszki zbudowano z pianki pamięciowej, powstałej w całości z naturalnego oleju sojowego. Jej miękka struktura stabilnie podpiera głowę śpiącej osoby, gwarantując rozluźnienie mięśni w rejonie szyi i ramion. Perforowany rdzeń posiada system kanalików odprowadzających powietrze, co gwarantuje świeżość i higienę kluczową dla regeneracji organizmu. Naturalne materiały gwarantują wyjątkową plastyczność, zmieniającą się w zależności od temperatury.

WYMIARY: 60x40 CM
Twardość - miękki
Poduszka Visco Soja - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rozmiar:
60x40 cm
Rodzaj:
Piankowa
Gwarancja:
5 lat
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
nie
Producent:
Gomarco
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
GOMARCO