Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Poduszka BIO DOUBLE PILLOW

Nowy produkt

PERDORMIRE

Dwustronna poduszka reagująca na zmiany temperatury ciała. Wykonana z Bio pianki Viscomind i materiału Supersoft.

Więcej szczegółów

Dostępny od 2 do 10 dni roboczych

Perdormire

339,00 zł

Więcej informacji

Poduszka Bio Double Pillow to połączenie miękkości i termoelastyczności. Odpowiednia sprężystość wpływa na dobry sen i odpowiedni wypoczynek użytkownika. Dodatkowym atutem produktu jest pokrowiec PROBIOTIC, posiadający właściwości antyalergiczne. Aktywne probiotyki w nim zastosowane, zatrzymują rozwój bakterii. Poduszka dzięki zastosowaniu specjalnych otworów, utrzymuje właściwą wentylację, przez co niweluje zagrożenie powstania pleśni.


pianka bio viscomind
Pianka Bio Viscomind: ekologiczna pianka z wysoką elastycznością. Wykonana na bazie naturalnych składników - olejów esencjalnych. Dopasowuje się do ciała, pod wpływem nacisku. Jej termoelastyczność wpływa na odpowiednie dostosowanie się do ciała, co niweluje ryzyko dyskomfortu podczas snu, spowodowane niewłaściwym podparciem kręgosłupa. Zapewnia zdrowy sen i wysoki komfort wypoczynku.
materiał supersoft
Pianka Super Soft: miękkość i sprężystość pianki wysokoelastycznej HR, zastosowanej z jednej strony poduszki, daje wrażenie przyjemnego otulenia. Pianka posiada otwory, które zwiększają przewiewność poduszki, dzięki temu w jej wnętrzu nie gromadzi się wilgoć oraz nie rozwijają drobnoustroje i alergeny. Pianka Super Soft jest odporna na odkształcenia i deformacje.
podkreślnik

Budowa

Poduszka Bio Double Pillow budowa

Pokrowiec:

Pokrowiec Probiotic
Pokrowiec Probiotic: w pokrowcu zostały umieszczone, stopniowo uwalniające się, probiotyki w postaci mikrokapsułek. Zastosowanie tej technologii, pomaga, w sposób naturalny, ograniczać alergię i astmę oraz rozwój bakterii i pleśni. Pokrowiec jest zdejmowany, w związku z tym można go regularnie prać w temp. 30°C.
podkreślnik
Pokrowce do prania
Pokrowiec do prania
Pokrowiec, pomimo możliwości prania w temp. 30°C., nie traci swoich prozdrowotnych właściwości.

Materac Antyalergiczny
Antyalergiczny
Poduszka dzięki zastosowaniu pokrowca PROBIOTIC, zalicza się do linii produktów antyalergicznych i jest zalecana alergikom i astmatykom. Wnętrze wykonane z materiałów zapewniających wentylację.

podkreślnik


Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.