• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
MATERASSO

Materac KOMODOR BIO-EX H3 MATERASSO 100x200 kieszeniowy - OUTLET

1 518,00 zł 986,70 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 062,60 zł

Materac kieszeniowy Komodor Bio-Ex o twardości H3 w rozmiarze: 100x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Twardość:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Komodor Bio-Ex cechuje się doskonałą przewiewnością oraz tworzy stabilną powierzchnię w trakcie snu, dzięki której ciało użytkownika pozostaje prawidłowo podparte na całej długości. Jedną ze stron materaca jest pianka wysokoelastyczna, wykazująca wysoki poziom odporności na utlenianie się. Drugą stronę materaca tworzy pianka termoelastyczna, która pod wpływem temperatury użytkownika oraz nacisku doskonale dopasowuje się do sylwetki. Natomiast rdzeń materaca stworzono z wysokiej jakości sprężyn kieszeniowych, które pracują indywidualnie w zależności od miejsca nacisku. 
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac został nałożony rabat w wysokości 35%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Komodor Bio-Ex Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
MATERASSO