Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-25%
Wyprzedaż
MATERASSO

Materac KOMODOR BIO-EX H3 MATERASSO 100x200 kieszeniowy - OUTLET

1 518,00 zł 1 138,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 138,50 zł

Materac kieszeniowy Komodor Bio-Ex o twardości H3 w rozmiarze: 100x200 cm.

Rozmiar:
Twardość:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac KOMODOR BIO-EX H3 MATERASSO 100x200 kieszeniowy - OUTLET Rozmiar: 100x200, Twardość: H3 1 1 138,50
1 518,00

Komodor Bio-Ex cechuje się doskonałą przewiewnością oraz tworzy stabilną powierzchnię w trakcie snu, dzięki której ciało użytkownika pozostaje prawidłowo podparte na całej długości. Jedną ze stron materaca jest pianka wysokoelastyczna, wykazująca wysoki poziom odporności na utlenianie się. Drugą stronę materaca tworzy pianka termoelastyczna, która pod wpływem temperatury użytkownika oraz nacisku doskonale dopasowuje się do sylwetki. Natomiast rdzeń materaca stworzono z wysokiej jakości sprężyn kieszeniowych, które pracują indywidualnie w zależności od miejsca nacisku. 
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac został nałożony rabat w wysokości 25%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Komodor Bio-Ex Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Wyprzedaż
MATERASSO