• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
MATERASSO

Materac VISCOGREEN LUX H3 MATERASSO 80x200 piankowy – OUTLET

2 360,00 zł 1 652,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 770,00 zł

Piankowy materac Viscogreen Lux z kolekcji Materasso w rozmiarze: 80x200 cm. Twardość: H3.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Twardość:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Viscogreen Lux to produkt wyjątkowy, dzięki zastosowaniu dwóch wysokiej jakości pianek: Biogreen i Viscogreen. Model wyróżnia się średnim stopniem twardości (H3). Pianka Biogreen, wzbogacona olejem rycynowym, stanowi solidną bazę, zapewniającą stabilne i ergonomiczne podparcie kręgosłupa przez całą noc. Z kolei pianka Viscogreen reaguje na temperaturę i nacisk, dopasowując się idealnie do kształtu ciała użytkownika, co zapewnia niezwykle komfortowe warunki do regeneracji i odpoczynku. Inwestycja w materac Viscogreen Lux to gwarancja zdrowego i spokojnego snu.
UWAGA! Materac nowy, zrolowany. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Viscogreen Lux Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
MATERASSO