• Wyprzedaż!
Outlet
MATERASSO

Stelaż FLEX EXPERT R6 MATERASSO 80x200 – OUTLET

630,00 zł 535,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 535,50 zł

Regulowany stelaż z listew brzozowych, pokrytych folią carbon. Wymiary: 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Stelaż Flex Expert R6 Materasso zapewnia maksymalną wygodę i komfort. Trójstopniowa regulacja gwarantuje zadowolenie nawet najbardziej wymagających użytkowników. Istnieje możliwość dostosowania twardości w okolicy lędźwiowo-krzyżowej, co szczególnie doceniają osoby z dolegliwościami kręgosłupa. Dodatkowo, poprzez podnoszenie podnóżka, można poprawić krążenie krwi i złagodzić uczucie zmęczonych nóg. Regulacja zagłówka pozwala z kolei dostosować go do ulubionej pozycji podczas snu. Stelaż opiera się na 28 listwach brzozowych, poddanych specjalnej impregnacji, pokrytych folią carbon, która chroni drewno i materac przed uszkodzeniami. Listwy umieszczone są na bukowej ramie przy pomocy elastycznych uchwytów z dodatkową amortyzacją pianową, co pozwala lepiej dostosować się do nacisku i wagi użytkownika.
UWAGA! Stelaż nowy. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 15%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIAR STELAŻA: 80x200 CM
Stelaż Flex Expert R6 Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MATERASSO