• Wyprzedaż!
Outlet
JANPOL

Stelaż MACEDONIA JANPOL 80x200 – OUTLET

1 552,00 zł 1 008,80 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 086,40 zł

Stelaż Macedonia z kolekcji Janpol. Stelaż dostępny w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Stelaż Macedonia to produkt wysokiej jakości, wyposażony w gęstą listwę giętą. Odległość między poszczególnymi 28 szczebelkami wynosi zaledwie 3 cm, co sprawia, że może być stosowany nawet z najbardziej elastycznymi materacami oraz tymi o delikatnym wkładzie. Dzięki temu, powietrze swobodnie przepływa między listwami, co utrzymuje materac w świeżości przez długi czas. Listwy są elastycznie mocowane do ramy za pomocą gumowych uchwytów. Stelaż Macedonia nie posiada podziału na strefy komfortu, jednak oferuje regulowaną twardość w odcinku lędźwiowym, a także możliwość regulacji podnóżka i zagłówka. Rama stelaża, zarówno w dolnej, jak i górnej części, posiada dwie "łamane" sekcje, co zwiększa komfort użytkowania i pozwala stelażowi dostosować się do wygodnej pozycji. Za pomocą pilota można wybrać aż pięć różnych płaszczyzn ułożenia ciała. Bez względu na to, czy śpimy, czy siedzimy w łóżku, nasz kręgosłup jest zawsze stabilnie podparty. Silnik do regulacji działa bardzo cicho i umożliwia indywidualne ustawienie każdej strefy. Stelaż Macedonia nadaje się do użytku z elastycznymi materacami, które nie posiadają twardych warstw z kokosu lub przekładek tapicerskich. Model ten ma wysokość 7 cm i może udźwignąć obciążenie do 110 kg.
UWAGA! Stelaż nowy w oryginalnym opakowaniu. Na stelaż został nałożony rabat w wysokości 35%. Stelaże z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIAR STELAŻA: 80x200 CM
Stelaż Macedonia Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL