• Wyprzedaż!
Outlet
JANPOL

Materac IDA JANPOL 60x120 dziecięcy – OUTLET

275,00 zł 206,25 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 220,00 zł

Materac dziecięcy Ida z kolekcji Janpol w rozmiarze: 60x120 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Ida to produkt firmy Janpol, skonstruowany dla najmłodszych użytkowników. Materaca jest wykonany z pianki Energy Foam, która charakteryzuje się niezwykłą trwałością i odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Materiał dodatkowo posiada jednolitą oraz stabilną strukturę, co zapewnia właściwe wsparcie dla ciała dziecka podczas jego snu. Materac Ida Janpol jest odpowiedni zarówno dla niemowlaków, jak i starszych dzieci.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, w zastępczym opakowaniu. Na materac nałożony został rabat w wysokości 25%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 10 CM
Materac Ida Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL