• Wyprzedaż!
Outlet
MATERASSO

Stelaż S DOUBLE T5 MATERASSO 90x200 – OUTLET

452,00 zł 384,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 384,20 zł

Wolnostojący stelaż S Double T5 Materasso. Stelaż w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Stelaż Double S T5 z kolekcji Materasso został stworzony z 28 brzozowych listewek umieszczonych w bukowej ramie. Listewki zamontowano za pomocą elastycznych podwójnych umocowań, dlatego stelaż posłuży w dobrym stanie przez długi czas. Dodatkowo gęstość rozlokowania listewek pozwala na łączenie stelaża z materacami: lateksowymi, piankowymi i kieszeniowymi. W stelażu umieszczono także szeroki pas stabilizacyjny, dzięki czemu sen staje się jeszcze bardziej spokojny i zdrowy. Nóżki w razie potrzeby można z łatwością wykręcić i następnie umieścić stelaż bezpośrednio w ramie łóżka. 
UWAGA! Stelaż z ekspozycji. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 15%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Szczecinie, przy ul. Struga 31A. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ NÓŻEK: ok. 20 CM
Stelaż S Double T5 Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MATERASSO