• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
JANPOL

Materac POSŁANIOWY Z PIANKĄ TERMOELASTYCZNĄ JANPOL 100x190 – OUTLET

583,00 zł 466,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 466,40 zł

Posłaniowy materac z kolekcji Janpol w pokrowcu Smart. Wymiary: 100x190 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac z kolekcji Janpol posiada innowacyjną piankę termoelastyczną, dostosowującą się do ciała użytkownika w reakcji na jego temperaturę. Dzięki właściwościom tej pianki, powierzchnia materaca doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając uczucie delikatnego wtopienia się w strukturę materaca. Dodatkowo, pomaga uniknąć nacisku na miejsca takie jak biodra czy ramiona. Certyfikat Oeko-Tex 100 potwierdza bezpieczeństwo produktu dla użytkowników oraz pozytywny wpływ na komfort korzystania z podstawowego materaca, zabezpieczając go przed uszkodzeniami. Materac Janpol ma grubość około 5 centymetrów i jest wyposażony w zdejmowany pokrowiec Smart, który można prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, zrolowany w zastępczej folii. Na materac nałożony został rabat w wysokości 20%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 5 CM
Materac Posłaniowy z pianką termoelastyczną Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
JANPOL