• Wyprzedaż!
Outlet
JANPOL

Pokrowiec SILVER PROTECT JANPOL 180x200 – OUTLET

549,00 zł 466,65 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 466,65 zł

Antyalergiczny pokrowiec Silver Protect z włóknami srebra. Wymiary pokrowca: 180x200x25 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Pokrowiec Silver Protect z kolekcji Janpol ma specjalną warstwę wykonaną z włókien srebra, co sprawia, że jest odporny na alergie i bakterie. Powłoka zapobiega również elektryzowaniu się materiału, a to z kolei ogranicza osadzanie się kurzu na jego powierzchni. Jest to wytrzymały produkt, który zachowuje swoje właściwości przez długi czas przy codziennym użytkowaniu. Zaleca się pranie pokrowca w temperaturze do 40 stopni Celsjusza.
UWAGA! Pokrowiec nowy. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 15%. Pokrowce z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY POKROWCA: 180x200x25 CM
Pokrowiec Silver Protect Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL