• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PARADIES

Poduszka CRYSTAL PARADIES PÓŁPUCHOWA - OUTLET

539,00 zł 323,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 377,30 zł

Poduszka Crystal Paradies Półpuchowa w rozmiarze: 50x70 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Poduszka Crystal Paradies jest doskonałym wyborem dla tych, którzy preferują spanie na nieco niższym podparciu. Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów gwarantuje wysoki poziom komfortu podczas odpoczynku. Konstrukcja poduszki składa się z trzech komór. Dwie zewnętrzne komory są wypełnione Polskim Białym Puchem Gęsim w 90%, co nadaje produktowi odpowiednią miękkość i sprężystość, a to z kolei przekłada się na poprawne podparcie kręgów szyjnych i głowy. Komora środkowa jest wypełniona materiałem zapewniającym stabilne podparcie podczas snu. Poszycie poduszki wykonano z puchoszczelnej bawełnianej tkaniny. Poduszkę należy prać w pralce, zachowując temperaturę nie wyższą niż 40 stopni Celsiusza.
UWAGA! Poduszka nowa. 
Na produkt został nałożony rabat w wysokości 40%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PODUSZKI: 50x70 CM
Poduszka Crystal Paradies Półpuchowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PARADIES