Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
SEALY

Materac HYBRID ACTIVE SEALY kieszeniowy

3 335,00 zł

Komfortowy materac Sealy Hybrid Active o wysokim stopniu twardości, wykonany z wkładu sprężynowego oraz wysokiej jakości pianek.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Materac Sealy Hybrid Active należy do grupy materacy o wysokim stopniu twardości. Sprawdzi się szczególnie w przypadku osób o większej wadze. To także doskonały wybór dla każdego, kto potrzebuje stabilnego podparcia ciała. Materac Hybrid Active Sealy, dzięki połączeniu pianek oraz wkładu kieszeniowego, łączy w sobie zalety obu rozwiązań: komfortu i stabilnego podparcia. Cechy te sprawiają, że materac docenią osoby nawet najbardziej wymagające. Górna warstwa została wykonana z pianki żelowej – komponent ten sprawia, że powierzchnia materaca przyjemnie otula ciało, zapewniając optymalną temperaturę dla głębokiego, regeneracyjnego snu. Pianka Sealy Support doskonale podpiera sylwetkę, a także zabezpiecza wkład kieszeniowy przed odkształceniami. Jest to pianka wysoce odporna na odkształcenia, co skutecznie przedłuży żywotność materaca. W komplecie zdejmowalny pokrowiec Knited Fabric + Diamond Tape, który dzięki obszyciu taśmą. zapewnia optymalny poziom wentylacji, zapobiegając gromadzeniu się wilgoci we wnętrzu materaca. Pokrowiec można prać w warunkach domowych w temperaturze do 40 st.C.

Sealy Visco Foam™
Sealy Visco Foam™: żelowa pianka z funkcją zapamiętywania. Otula ciało, dzięki czemu niweluje problemy z zasypianiem. Struktura komponentu sprawia, że materac jest doskonale wentylowany, co gwarantuje wysoki stopień higieny. Pianka Visco Foam zapewnia optymalną temperaturę dla głębokiego, regeneracyjnego snu.
Sprężyny kieszeniowe Response Pro™
Sprężyny kieszeniowe Response Pro™: dzięki umieszczeniu każdej ze sprężyn w osobnej przegrodzie pracują niezależnie od siebie. Powierzchnia materaca ugina się punktowo, dlatego będzie to doskonały wybór dla par – materac nie przenosi drgań podczas zmiany pozycji snu.
Gel CoreSupport Center™
Sealy Support Foam™: doskonale dopasowuje się do krzywizn anatomicznych śpiącej osoby, wpływając na jakość snu. Dzięki swoim właściwościom pianka zapobiega trwałym odkształceniom materaca, co wpływa na jego żywotność.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Twardość - twardy
Sealy Active - budowa
Pokrowiec Knited Fabric + Diamond Tape
Pokrowiec Knited Fabric + Diamond Tape: niezwykle elegancki pokrowiec, który można w łatwy sposób zdjąć i uprać w temperaturze do 40 st. C. Boczne ścianki obszyte diamentową taśmą, która zapewnia jeszcze lepszą wentylację materaca, co z kolei przekłada się na higienę snu.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
22 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
twardy
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Status medyczny:
nie
Producent:
Sealy
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
SEALY