Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Novia Mollyflex
  • Materac Novia Mollyflex
MOLLYFLEX

Materac NOVIA MOLLYFLEX piankowy

2 620,00 zł

Materac piankowy Novia z kolekcji Mollyflex w zdejmowanym pokrowcu Tessuto Streth.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny od 2 do 4 tygodni
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac NOVIA MOLLYFLEX piankowy Rozmiar: 160x200 3 5 120,00
Materac NOVIA MOLLYFLEX piankowy Rozmiar: 180x200 2 5 830,00

Antyalergiczny materac piankowy Novia z kolekcji Mollyflex to idealna powierzchnia do snu dla osób lubiących nieco twardsze podłoże. Materac został wykonany z dwóch rodzajów pianek, które perfekcyjnie dbają o odpowiednie ułożenie ciała oraz jego podparcie. Pianka Vicofoam Pneumatic® skutecznie redukuje napięcie mięśniowe, tym samym rozluźniając całą sylwetkę użytkownika. Jest to świetne rozwiązanie dla osób o lekko podwyższonej wadze ciała. Pianka wysokoelastyczna Poliattex® grey z kolei dba o idealne wypełnienie wszystkich krzywizn kręgosłupa, perfekcyjnie go podpierając. Dodatkowo, dzięki materiałowi, nacisk ciała na materac pozostanie rozłożony równomiernie. Całość znajduje się w jakościowym pokrowcu Tessuto Streth, zawierającym naturalną wiskozę. Dzięki temu zapewnia on odpowiedni przepływ powietrza oraz odprowadzanie wilgoci z materaca. Dołączony pas 3D skutecznie zapobiega powstawaniu pleśni i nieprzyjemnych zapachów. Pokrowiec wypełniono pianką Visco, która odpowiada za wysoki poziom komfortu korzystania z materaca, przyjemnie otulając ciało użytkownika podczas snu.

Pianka Viscofoam HD
Pianka Vicofoam Pneumatic®: materiał odpowiedzialny za redukcję napięcia w mięśniach użytkownika. Perfekcyjnie dopasowuje się do postury śpiącego, tym samym dbając o najwyższy poziom komfortu korzystania z materaca. Pianka świetnie sprawdzi się w przypadku osób o podwyższonej wadze ciała lub preferujących twardsze podłoże do snu.
Pianka Newlatex
Pianka Poliattex® grey: zapewniająca idealne podparcie kręgosłupa oraz równomierne rozłożenie nacisku ciała na materacu. Dzięki tym właściwościom ciało użytkownika podczas snu szybko się regeneruje, aby dostarczyć organizmowi energii na cały dzień. Pianka powoduje wrażenie przyjemnego otulenia.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Twardość - średni-twardy
Novia - budowa
Pokrowiec Soybean
Pokrowiec Tessuto Streth: wykonany z dodatkiem naturalnej wiskozy. Poprzez właściwości wentylacyjne pokrowiec eliminuje powstawanie pleśni i w rezultacie nieprzyjemnych zapachów. Został on wyposażony w boczny pas 3D, który dodatkowo zwiększa przewiewność materaca. Materiał wypełniono pianką Visco, zwiększającą komfort korzystania z materaca. Pokrowiec jest przeznaczony do prania w temperaturze nieprzekraczającej 30 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
23 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni/twardy
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
MOLLYFLEX