• Obniżka
Materac PALMA JANPOL piankowy
  • Materac PALMA JANPOL piankowy
  • Materac PALMA JANPOL piankowy bez pokrowca
  • Materac PALMA JANPOL piankowy w pokrowcu
Promocja
JANPOL

Materac PALMA JANPOL piankowy

1 189,00 zł 891,00 zł
Nowy produkt

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 189,00 zł

Materac dwustronny o zróżnicowanej twardości, który gwarantuje zdrowy i przyjemny odpoczynek

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Palma to najnowszy materac w kolekcji marki Janpol. Wszystkie cechy modelu sprawiają, że gwarantuje on nie tylko komfortowy odpoczynek, ale przede wszystkim zdrowy. Kręgosłup osoby użytkującej produkt jest doskonale podparty. Stabilna konstrukcja jest także bardzo odporna na odkształcenia. Wkład modelu został oparty na dwóch rodzajach pianki. Pierwsza z nich to piana wysokoleastyczna, która posiada większą gęstość oraz sprężystość. Pod wpływem nacisku idealnie dopasowuje się do wszystkich krzywizn ciała. Warto również podkreślić, iż omawiany materiał jest bardzo trwały, przez co mamy pewność, że produkt posłuży nam przez wiele lat. Drugi surowiec zastosowany w produkcie to piana hybrydowa. Lekkość oraz zwiększona gęstość to cechy, które szczególnie wyróżniają ten materiał. Nie sposób pominąć faktu, iż każda z pian została poprzecznie wyprofilowana, dzięki czemu materac zapewnia delikatny masaż ciała. Takie rozwiązanie z pewnością przypadnie do gustu osobom, które po pracowitym dniu chcą przyjemnie odpocząć i zregenerować swój organizm. Dopełnieniem całości jest zdejmowany pokrowiec. Na koniec bardzo ważna informacja, która z pewnością ucieszy osoby zmagające się na co dzień z alergią – produkt został wykonany z materiałów o właściwościach antyalergicznych.

Pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna: pianka cechuje się wysoką gęstością oraz elastycznością. Jest bardzo odporna na odkształcenia oraz bardzo stabilna. Jej główną zaletą jest fakt, iż zapewnia doskonałe punktowe podparcie oraz bardzo szybko reaguje na zmianę pozycji podczas snu. Materiał, z którego została wykonana piana, jest bardzo trwały, dzięki czemu produkt zapewni nam przyjemny odpoczynek przez wiele lat.
Pianka hybrydowa
Pianka hybrydowa: rodzaj pianki poliuretanowej o podwyższonej gęstości. Jej struktura sprawia, że nasze ciało jest jeszcze lepiej podparte. Piana tworzy bardzo dobrą bazę dla materiału znajdującego się na jej powierzchni oraz optymalizuje ogólną twardość materaca.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Twardość - twardy
Palma - budowa
Pokrowiec Smart
Pokrowiec Smart: to produkt stworzony z miękkiej w dotyku dzianiny o zróżnicowanej sztywności materiału. Efekt ten uzyskano, dzięki odpowiedniemu pikowaniu, które sprawia, że tkanina wspomaga działanie poszczególnych stref materaca oraz idealnie dopasowuje się do jego wkładu. Pokrowiec można zdjąć i uprać w warunkach domowych w maksymalnej temperaturze 60 stopni Celsjusza.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
22 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
22 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Promocja
JANPOL