Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Obniżka
-20% Materac Nuvola Lusso Mollyflex
  • Materac Nuvola Lusso Mollyflex
Promocja
MOLLYFLEX

Materac NUVOLA LUSSO MOLLYFLEX piankowy

3 490,00 zł 2 792,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 490,00 zł

Wyjątkowy materac Nuvola Lusso z piankowym wypełnieniem i innowacyjnym pokrowcem z dodatkową warstwą pianki Polygel i Visco I-fo@m.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac NUVOLA LUSSO MOLLYFLEX piankowy Rozmiar: 160x200 1 5 600,00
7 000,00

Materac Nuvola Lusso to najnowszy model w kolekcji włoskiego producenta Mollyflex. Materac ten powstał w wyniku połączenia dwóch warstw pianki Newlatex z innowacyjnym materiałem Viscofoam Waterlily. Jest to średnio twardy materac zapewniający odpowiednie podparcie ciała przy zachowaniu najwyższego komfortu podczas snu. Pianka Newlatex charakteryzuje się wysoką sprężystością i trwałością, dzięki czemu stabilnie podpiera poszczególne odcinki kręgosłupa na całej długości. W połączeniu z elastyczną pianką Viscofoam Waterlily tworzy idealne warunki podczas snu. W materacu Nuvola Lusso ciało idealnie wtapia się w materac, a jego ciężar rozkładany jest równomiernie na całej powierzchni, dzięki czemu mięśnie ulegają odpowiedniemu rozluźnieniu i regeneracji. Do materaca dołączony został wyjątkowy pokrowiec z włókna celulozowego oraz wypełnieniem w postaci odprowadzającej wilgoć pianki Polygel oraz pianki Visco I-fo@m z kapsułkami żelowymi regulującymi temperaturę podczas snu.

Pianka Viscofoam HD
Pianka Viscofoam Waterlily: sprężysta pianka o strukturze otwartych komórek, która idealnie dostosowuje się do ciała użytkownika, pod wpływem nacisku i temperatury. Dzięki odpowiedniej elastyczności pianka Viscofoam Waterlily umożliwia swobodną zmianę pozycji, natychmiast dostosowując się do nowego ułożenia ciała.
Pianka Newlatex
Pianka Newlatex: pianka zapewniające idealne podparcie ciała podczas snu. Newlatex to połączenie właściwości materiałów wysokoelastycznych ze sprężystością pianki lateksowej. Pianka reaguje na nacisk, dzięki czemu stabilizuje kręgosłup na całej długości. Idealnie dopasowuje się do ciała, tworząc niezwykle komfortowe warunki w trakcie odpoczynku.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Twardość - średni
Medical Nuvola Lusso - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: tkaninę pokrowca tworzą włókna wiskozy, która wyróżnia się na tle innych tkanin doskonałą wchłanialnością wilgoci. Wchłania nawet o 50% więcej wilgoci niż bawełna. Pokrowiec wyposażony został również w specjalny pas boczny, którego zadaniem jest zwiększenie przewiewności materaca, zapobiegającej powstawaniu pleśni i gromadzeniu alergenów. Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze do 30 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
26 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Promocja
MOLLYFLEX