KARIBIAN DESCANSO

Materac CASHMERE KARIBIAN DESCANSO piankowy

2 979,00 zł

Luksusowy materac Cashmere Karibian Descanso z pokrowcem z tkaniny kaszmirowej, która zapewnia wyjątkową miękkość i komfort.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Ekskluzywny materac Cashmere Karibian Descanso został wykonany z dwóch rodzajów pianek, które wzajemnie się uzupełniają, tworząc doskonałe podłoże dla komfortowego snu. Materac posiada pięć wydzielonych stref odpoczynku, dzięki czemu nacisk na ciało jest równomiernie rozłożony. Rozwiązanie to sprawia, że kręgosłup jest stale ułożony w linii prostej, bez względu od przyjętej pozycji snu. Miękka i delikatna pianka Memory Thermo odkształca się pod wpływem temperatury, zatem idealnie okala ciało, dopasowując się od wszelkich krzywizn anatomicznych ciała. Z kolei pianka HR posiada zdolności adaptacyjne, a także zapewnia optymalną twardość. Jego komórkowa struktura sprawia, że we wnętrzu materaca nie gromadzą się groźne alergeny, takie jak pleśnie czy roztocza. W zestawie pokrowiec kaszmirowy Stretch, który jest niezwykle lekki i przyjemny w dotyku, a przy tym pomaga odprowadzać wilgoć. Dzięki wyjątkowym właściwościom wełny kaszmirowej, pokrowiec posiada wyjątkowe właściwości termoregulacyjne. Materac Cashmere Karibian Descanso ma aż 25 cm wysokości.

Pianka Memory Therm
Pianka Memory Therm: wyjątkowa pianka z pamięcią kształtu, która cechuje się termoaktywnością (pod wpływem ciepła mięknie), dlatego po położeniu się na niej, powierzchnia zapada się wyłącznie w miejscu realnego nacisku. Dzięki temu pianka przyjemnie okala ciało i podpiera je w prawidłowy sposób. Po wstaniu z materaca, pianka powoli wraca do pierwotnego kształtu.
Pianka Super Soft
Pianka HR: posiada dużą zdolność adaptacyjną oraz twardość. Dzięki temu pianka HR cechuje się dużą odpornością na odkształcenia. Komórkowa budowa pianki zapobiega nadmiernemu nagromadzaniu się wilgoci we wnętrzu materaca, co przekłada się na zwiększoną higieniczność.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Twardość - średni
Cashmere Karibian Descanso - budowa
Pokrowiec kaszmirowy Stretch
Pokrowiec kaszmirowy Stretch: wełna kaszmirowa jest ośmiokrotnie cieplejsza od wełny owczej, a przy tym jest znacznie lżejsza. Posiada niezwykłe właściwości izolacyjne – znakomicie dostosowuje się do zmian temperatury otoczenia. Pokrowiec wykonany z włókien kaszmirowych jest higieniczny i przepuszcza powietrze, zapewniając optymalny poziom wilgotności.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
25 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
5 stref twardości
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
25 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Karibian Descanso
Informacje dodatkowe:
5 stref twardości
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
KARIBIAN DESCANSO