MAGNIFLEX

Materac MAGNICOOL 10 SOFT MAGNIFLEX piankowy

3 140,00 zł

Wysokiej jakości materac Magnicool 10 Soft z najnowszej kolekcji producenta Magniflex. Materac dostępy w wielu standardowych rozmiarach do wyboru.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Innowacyjny materac Magnicool 10 Soft Magniflex o właściwościach regulujących temperaturę oraz zapewniających stabilne podparcie ciała na całej długości. W materacu Magnicool 10 Soft połączono trzy rodzaje pianek: Memosoft, Aquabreeze oraz Elioform. Pierwsza z nich to delikatna pianka zbliżona właściwościami do pianki Memoform, która idealnie dopasowuje się do ciała pod wpływem nacisku i temperatury ciała. Warstwa z pianka Aquabreeze tworzy wysoce higieniczne warunki podczas snu – pianka stworzona na bazie wody wyróżnia się ponadprzeciętną oddychalnością oraz odprowadzaniem nadmiaru ciepła. W podstawie materaca wykorzystano natomiast solidną i wytrzymałą piankę Elioform o dużej gęstości, która zapewnia stabilne i ortopedyczne podparcie ciała, niezależnie od przyjętej pozycji podczas snu. Materac Magnicool 10 Soft Magniflex dostępny jest w wyjątkowym pokrowcu MagniCool, który zapewnia przyjemne uczucie chłodu oraz świeżość przez całą noc. Na wkład materaca obowiązuje gwarancja na okres 2 lat - Istnieje możliwość przedłużenia gwarancji na okres 10 lat po wypełnieniu formularza.

Pianka Memosoft
Pianka Memosoft: wysokiej jakości delikatna pianka termoelastyczna, która pod wpływem ciepła ciała i nacisku, idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika. Zapewnia stabilne podparcie krzywizn ciała na całej długości.
Pianka Aquabreeze
Pianka Aquabreeze: pianka stworzona na bazie wody – wyróżnia się wyjątkową elastycznością oraz dużą gęstością. Przy lekkim dotyku sprawia wrażenia miękkiej, natomiast przy większym nacisku staje się sztywniejsza. Cechuje się doskonałą przewiewnością oraz odprowadzaniem nadmiaru ciepła.
Pianka Elioform
Pianka Elioform: pianka o mikrokomórkowej strukturze, która wpływa na cyrkulację powietrza oraz możliwość wchłaniania i odprowadzania wilgoci. Dzięki dużej gęstości wyróżnia się trwałością oraz wytrzymałością w porównaniu do standardowych pianek.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Twardość - miękki-średni
Materac Magnicool 10 Soft Magniflex - budowa
Pokrowiec MagniCool
Pokrowiec MagniCool: pokrowiec wykonany z materiału zdolnego do odprowadzania nadmiaru wilgoci oraz regulacji temperatury. Pokrowiec MagniCool zapewnia przyjemne uczucie chłodu i świeżość przez całą noc. Pokrowiec nadaje się do prania w warunkach domowych w temperaturze 30 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
25 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
2 lata
Twardość:
miękki/średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Magniflex
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
25 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
2 lata
Twardość:
miękki/średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Magniflex
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
MAGNIFLEX