Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Janpol Wenus kieszeniowy
  • Materac Janpol Wenus kieszeniowy
  • Materac Janpol Wenus kieszeniowy bez pokrowca
  • Materac Janpol Wenus kieszeniowy w pokrowcu
JANPOL
Bestseller

Materac WENUS JANPOL kieszeniowy

677,00 zł
Nowy produkt

Materac o właściwościach rehabilitacyjnych. Bazą wkładu są sprężyny kieszeniowe o 7 strefach twardości oraz pianka poliuretanowa. Model można nabyć w kilku pokrowcach.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny od ręki!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac WENUS JANPOL kieszeniowy Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Smart 2 677,00
Materac WENUS JANPOL kieszeniowy Rozmiar: 90x200, Pokrowiec: Smart 4 749,00
Materac WENUS JANPOL kieszeniowy Rozmiar: 100x200, Pokrowiec: Smart 2 799,00
Materac WENUS JANPOL kieszeniowy Rozmiar: 120x200, Pokrowiec: Smart 1 988,00
Materac WENUS JANPOL kieszeniowy Rozmiar: 140x200, Pokrowiec: Smart 4 1 119,00
Materac WENUS JANPOL kieszeniowy Rozmiar: 160x200, Pokrowiec: Smart 1 1 249,00
Materac WENUS JANPOL kieszeniowy Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Smart 2 1 389,00

Materac Wenus to ciekawa propozycja od firmy Janpol. Produkt należy do grupy materacy o średnim stopniu twardości. Jego budowa gwarantuje komfortowy odpoczynek i doskonałe podparcie dla ciała, niezależnie od pozycji w jakiej znajduję się użytkownik. Główny wpływ na to ma sprężyna kieszeniowa o gęstości 260 małych sprężyn na metr kwadratowy. Warto zaznaczyć, że w systemie tym każda ze sprężyn pracuje niezależnie od drugiej, co sprawia, że model idealnie dopasowuje się do kształtów osoby korzystającej z modelu. Dopełnieniem całości jest miękka pianka poliuretanowa, która zapewnia przyjemny efekt otulenia i zwiększa odczucie komfortu. Produkt posiada dwie strony użytkowe, przez co znacznie zostaje wydłużona jego żywotność. Nie sposób pominąć faktu, iż materac Wenus posiada status produktu rehabilitacyjnego, dlatego mogą z niego korzystać osoby, które na co dzień zmagają się ze schorzeniami i bólami kręgosłupa.

Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: w systemie tym każda ze sprężyn została umieszczona w specjalnych kieszonkach, które pracują niezależnie do siebie. Takie rozwiązanie sprawia, że produkt gwarantuje nam elastyczność punktową, dzięki której ciało osoby korzystającej z modelu jest bardzo dobrze podparte.
Pianka poliuretanowa
Pianka poliuretanowa: pianka ta jest bardzo popularna wśród producentów, ze względu na bardzo dobre właściwości. Gwarantuje komfortowy odpoczynek oraz stanowi doskonałe podparcie dla użytkownika.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Twardość - średni
Wenus - budowa
Pokrowiec Smart
Pokrowiec Smart: miękki i delikatny dla skóry pokrowiec, który doskonale dopasowuje się do wkładu, nawet po wielu praniach. Odpowiednie pikowanie sprawia, że dzianina dodatkowo podpiera wszystkie punkty styku z podłożem. Pokrowiec z łatwością można zdjąć i przeznaczyć do prania wodnego w temperaturze nie wyższej niż 60 stopni Celsjusza.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Wysokość:
18 cm
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Janpol
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Rated 4.93 on the scale 1 - 5 based on 84 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Materac WENUS JANPOL

POLECAM dobre SPANIE!!1

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Polecam

Materac dotarł po 2 dniach, bez rolowania i składania. Bardzo wygodny, polecam.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

bardzo dobrze się śpi

idealny dla seniorów, bardzo dobrze się śpi ale to dopiero klika dni, zaleta możliwość przewracania i zmiany kierunku spania

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Materac Wenus

Zakupiony materac wydaje się być dobry, zamówiłam twardość średnią i po pierwszym leżeniu wydaje się być wystarczająca, nie zapada się pod ciężarem jest sprężysty, w ten cenie jakość bardzo dobra, będę dalej testować. Oczywiście polecam.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Materac

Zastanawiałam się nad kilkoma materacami, a ten poradziła mi Pani konsultantka na czacie. Także duży plus za kontakt i fachowe doradztwo. Szybka wysyłka. Już na drugi dzień roboczy. Materac dobrze zapakowany. Dopiero druga noc na materacu, wydaje się bardzo wygodny.Budzę się wyspana i bez bólu pleców. Średnio twardy przy wadze 50 i 85 kg jest w sam raz.Zobaczymy jak będzie po dluzszym użytkowaniu. Na razie jestem bardzo zadowolona.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
JANPOL
Bestseller