• Obniżka
Promocja
JANPOL

Materac ORION JANPOL kieszeniowy

1 426,00 zł 1 069,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 426,00 zł

Higieniczny, dwustronny materac Orion Janpol kieszeniowy z żelowym wkładem Red Soft i dwoma pokrowcami do wyboru.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Dwustronny, kieszeniowy materac Orion Janpol to model dedykowany osobom o większej wadze ciała, a także tym, którzy zmagają się z nadwrażliwością na alergeny. Dzięki zastosowaniu wkładu kieszeniowego, powierzchnia ugina się jedynie w miejscu nacisku. Gwarantuje to optymalne podparcie sylwetki, co przekłada się na bezpieczny i regeneracyjny sen. Wzmocniona konstrukcja drutów sprawia, że sprężyny są odporne na odkształcenia. Wkład kieszeniowy jest zabezpieczony obustronnie pianką Red Soft, która dzięki swojej żelowej strukturze zapewnia niezwykle higieniczne środowisko snu – odprowadza wilgoć z wnętrza materaca, zapobiegając namnażaniu się alergenów. Dzięki komórkowej budowie, materac Janpol Orion odznacza się ponadprzeciętną elastycznością, dzięki czemu powierzchnia materaca jeszcze lepiej dopasowuje się do kształtów anatomicznych śpiącej osoby. Materac Orion Janpol posiada 7 stref twardości, dzięki czemu utrzymuje poszczególne części ciała w odpowiednim ułożeniu, zapewniając zdrowy i regeneracyjny sen. W zestawie pokrowiec Puroactive, wykonany z higienicznej dzianiny z aktywnymi probiotykami, zapobiegającymi namnażaniu się roztoczy.

Pianka Red Soft
Pianka Red Soft: innowacyjna, żelowa pianka o zwiększonej gęstości i elastyczności. Porowata struktura sprawia, że materac odprowadza ciepło i wilgoć z wnętrza materaca, dzięki czemu zapewnia niezwykle higieniczny sen. Pianka jest trwała i odporna na odkształcenia, a dzięki swojej elastyczności doskonale dopasowuje się do kształtu anatomicznego śpiącej osoby.
Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: każda ze sprężyn została umieszczona w osobnej przegrodzie, dzięki czemu powierzchnia materaca ugina się punktowo. Materac doskonale dopasowuje się do ciała, podpierając wszystkie krzywizny anatomiczne. Dzięki wzmocnionym sprężynom, wkład jest niezwykle odporny na odkształcenia, a także sprawdzi się w przypadku osób o większej masie ciała.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Twardość - twardy
Orion - budowa
Pokrowiec Tencel
Pokrowiec Puroactive: pikowany pokrowiec, wykonany z niezwykle delikatnej w dotyku dzianiny. Dzięki wykorzystaniu technologii aktywnych probiotyków, zapewnia czyste i bezpieczne dla zdrowia środowisko snu. Niweluje namnażanie się roztoczy, dzięki czemu sprawdzi się w przypadku osób z alergiami.
Pokrowiec Silver Protect
Pokrowiec Silver Protect: wysokiej jakości, przyjemna w dotyku tkanina, w której składzie zawarte zostały specjalne włókna srebra o działaniu antyalergiczny i przeciwgrzybiczym. Skutecznie chronią przed rozwojem bakterii oraz innych alergenów. Co więcej, tkanina pochłania nieprzyjemne zapachy oraz nie traci swoich właściwości w wyniku częstego prania. Pokrowiec należy odświeżać w temperaturze 40 st.C.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
22 cm
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
7 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
Informacje dodatkowe:
odwracalny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
22 cm
Rodzaj:
kieszeniowo - piankowy
Gwarancja:
7 lat
Twardość:
twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
Informacje dodatkowe:
odwracalny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Promocja
JANPOL