SERTA

Materac PACIFIC PEACE SERTA hybrydowy

4 690,00 zł

Elegancki materac Pacific Peace Serta zapewniający wygodny i komfortowy sen, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny do 6-8 tygodni
Ilość:

Materac hybrydowy Pacific Peace Serta to innowacyjne połączenie nowoczesnych materiałów, zapewniających najwyższy komfort i wsparcie podczas snu. Jego zaawansowana konstrukcja składa się z czterech warstw, z których każda pełni unikalną funkcję, by zapewnić idealne warunki do wypoczynku. Wierzchnią warstwę stanowi innowacyjna pianka GelVisco, która charakteryzuje się doskonałymi właściwościami adaptacyjnymi. Dzięki swojej strukturze pianka ta dostosowuje się do kształtu ciała, redukując punkty nacisku i zapewniając optymalne wsparcie kręgosłupa. Technologia GelVisco pomaga w regulacji temperatury, co sprawia, że materac Pacific Peace jest przyjemnie chłodny nawet w ciepłe noce. Materac Pacific Peace został wyposażony w piankę wysokoelastyczną o zwiększonej gęstości, która zapewnia odpowiednią sprężystość materaca. Głównym komponentem są sprężyny kieszeniowe, które pracują niezależnie od siebie, co przekłada się na idealne dopasowanie do krzywizn anatomicznych ciała. Konstrukcja została wzmocniona twardą pianką D15, która pełni rolę stabilizującą, nadając materacowi odpowiednią sztywność oraz zwiększając jego trwałość i odporność na odkształcenia.

Pianka GelVisco
Pianka GelVisco: to zaawansowany materiał piankowy z dodatkiem żelu, który zapewnia doskonałe dopasowanie do kształtu ciała. Charakteryzuje się właściwościami chłodzącymi, co pomaga utrzymać optymalną temperaturę podczas snu. Dzięki swojej elastyczności pianka ta zapewnia wsparcie punktowe, co minimalizuje nacisk i poprawia komfort użytkowania.
Pianka wysokoelastyczna Firm D35
Pianka wysokoelastyczna Firm D35: pianka o dużej gęstości, która zapewnia solidne i stabilne podparcie. Dzięki swojej otwartokomórkowej strukturze jest niezwykle przewiewna i higieniczna. Idealna dla osób preferujących twardsze powierzchnie do spania, przy zachowaniu maksymalnej sprężystości.
Sprężyny kieszeniowe
Sprężyny kieszeniowe: każda z drobnych sprężynek jest umieszczona w osobnej kieszonce, dzięki czemu pracują niezależnie od siebie. Taka konstrukcja pozwala na indywidualne reagowanie sprężyn na nacisk, co zapewnia lepsze dopasowanie do kształtu ciała i redukcję przenoszenia ruchów. Dzięki temu ruch jednej osoby na materacu nie zakłóca snu drugiej.
Pianka twarda D15
Pianka twarda D15: utwardzona pianka, która pełni funkcję stabilizującą konstrukcję. Jest to komponent niezwykle trwały i odporny na odkształcenia, co przekłada się na żywotność materaca. Zapewnia dodatkowe podparcie, co pomaga utrzymać prawidłową pozycję kręgosłupa podczas snu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 27 CM
Twardość - miękki - średni
Materac Pacific Peace Serta - budowa
Pokrowiec
Pokrowiec: nowoczesny pokrowiec wykonany z higienicznej i oddychającej tkaniny, zapobiegającej nagromadzaniu się groźnych mikroorganizmów. Jest niezwykle przyjemny i delikatny w dotyku, zatem sprawdzi się nawet w przypadku osób o wrażliwej skórze.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
27 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
hybrydowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Serta
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
jednostronny
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
27 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
hybrydowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Serta
Informacje dodatkowe:
dla par
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
jednostronny
SERTA