Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Stelaż DOUBLE BV MATERASSO
  • Stelaż DOUBLE BV MATERASSO
MATERASSO

Stelaż DOUBLE BV MATERASSO

584,00 zł
Nowy produkt

Elastyczny stelaż unoszony za pomocą tłoków gazowych.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Stelaż Double BV nadaje się szczególnie do łóżek, które posiadają wbudowany pojemnik na pościel. Jest jednostronnie unoszony za pomocą tłoków gazowych, więc wyjmowanie rzeczy znajdujących się pod nim jest bardzo proste. W przypadku modeli bez pojemnika, uniesienie stelaża ułatwi sprzątanie w trudno dostępnych miejscach pod łóżkiem. Double BV składa się z 28 listew brzozowych, umieszczonych w ramie za pomocą elastycznych uchwytów i wzmocnionych na środku przez pas materiałowy. W części lędźwiowej na listwach zamontowano suwaki umożliwiające zmianę twardości tej partii i dostosowanie jej do indywidualnych wymagań. Wysokość stelaża to ok. 6,5 cm, a jego nośność wynosi 120 kg. Stelaż gwarantuje stabilne podparcie szczególnie w przypadku materacy piankowych i lateksowych.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 6,5 CM
Stelaż Double BV Budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Gwarancja:
10 lat
Producent:
Materasso
Regulowanie:
bez regulacji
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
podwójne gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowo-bukowe
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
MATERASSO