Stelaż Tempur Premium Flex 500
  • Stelaż Tempur Premium Flex 500
TEMPUR

Stelaż TEMPUR PREMIUM FLEX 500

2 288,00 zł

Statyczny stelaż Premium Flex 500 marki Tempur o lekkiej i wytrzymałej konstrukcji.

Rozmiar:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Stelaż Tempur Premium Flex 500 to jeden ze statycznych stelaży dostępnych w ofercie producenta Tempur. Budowa Premium Flex 500 opiera się na sprężynowych elementach, które w porównaniu do standardowych drewnianych listew, zapewniają jeszcze lepszą elastyczność punktową podczas snu. Elastyczna konstrukcja stelaża umożliwia niezależne ruchy we wszystkich płaszczyznach. Elementy sprężynowe dostosowane są również do indywidualnej regulacji twardości, zapewniają doskonały przepływ świeżego powietrza oraz równomierne rozłożenie ciężaru ciała na całej powierzchni spania. Stelaże Tempur to wysoka jakość oraz niezrównany komfort podczas snu! UWAGA! Stelaż sprzedawany jest bez nóg i stabilizatorów!

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 11,5 CM
Stelaż Tempur Premium Flex 500 Budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
11,5 cm
Producent:
Tempur
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
11,5 cm
Producent:
Tempur
TEMPUR