Poduszka Air Green Cervical Mollyflex w pokrowcu
  • Poduszka Air Green Cervical Mollyflex w pokrowcu
  • Poduszka Air Green Cervical Mollyflex
MOLLYFLEX

Poduszka AIR GREEN CERVICAL MOLLYFLEX

377,00 zł

Piankowa poduszka Air Green Cervical Mollyflex zbudowana z naturalnych komponentów.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Poduszka piankowa Air Green Cervical będzie doskonałym wyborem dla osób ceniących sobie produkty ekologiczne, które pozwalają zadbać o środowisko. Ten wyjątkowy model, zaprojektowany przez firmę Mollyflex, powstał z pianki zbudowanej z naturalnych składników pochodzenia roślinnego. Ich produkcja charakteryzuje się niskim oddziaływaniem na środowisko. Gwarantuje to, że będziemy mogli odpoczywać nie tylko wygodnie, ale także w zgodzie z naturą. Uzyskana w ten ekologiczny sposób pianka wykazuje właściwości pamięci kształtu, dzięki czemu struktura poduszki dopasowuje swoją krzywiznę do ułożenia szyi i głowy. W odnalezieniu najwygodniejszego ułożenia pomoże dodatkowo profilowany kształt poduszki. Delikatne wgłębienie w centralnej części produktu ma za zadanie odciążenie mięśni karku, które będzie szczególnie cenne dla osób śpiących na boku. Korzystny wpływ na jakość snu potwierdza certyfikat medyczny, uzyskany przez poduszkę Air Green Cervical w serii szczegółowych badań. Wymiary produktu wynoszą 42x72x14 cm, a zabezpieczający pokrowiec można odświeżyć poprzez pranie w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.

WYMIARY: 42x72x14 CM
Twardość - miękki
Poduszka Air Green Cervical - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rozmiar:
42x72x14 cm
Rodzaj:
piankowa
Gwarancja:
5 lat
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Rozmiar:
42x72x14 cm
Rodzaj:
piankowa
Gwarancja:
5 lat
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
MOLLYFLEX