Poduszka MOONTEX CERVIVAL MOLLYFLEX
  • Poduszka MOONTEX CERVIVAL MOLLYFLEX
  • Poduszka MOONTEX CERVIVAL MOLLYFLEX
MOLLYFLEX

Poduszka MOONTEX CERVICAL MOLLYFLEX

325,00 zł
Nowy produkt

Profilowana poduszka Moontex Cervical Mollyflex z jednorodnym wypełnieniem.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny od 2 do 4 tygodni
Ilość:

Moontex Cervical to model o ergonomicznym kształcie, wypełniony pianką visco-elastic foam Casanova. Zastosowanie jednorodnego bloku tworzywa sprawia, że poduszka jest twardsza i stabilniejsza. Zapewnia właściwe podparcie głowy i odcinka szyjnego. Powierzchnia w części środkowej jest obniżona i wyprofilowana specjalnie pod głowę, a dwa wyższe wałki o różnej grubości podpierają kręgi szyjne. Wybór wysokości uzależniony jest budową ciała użytkownika i pozycją, w jakiej wypoczywa. Wypełnienie chronione jest przed czynnikami zewnętrznymi przez antyalergiczny pokrowiec. Model spełnia warunki produktu medycznego i objęty jest 5-letnią gwarancją. Wymiary: 40x70x12/9 cm.

WYMIARY: 40x70x12/9 CM
Twardość - miękki
Poduszka Moontex Cervival - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
9 cm
Wysokość:
12 cm
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
miękki
Status medyczny:
tak
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
9 cm
Wysokość:
12 cm
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
miękki
Status medyczny:
tak
MOLLYFLEX